Hledáte živou kapelu na svatbu? Pozvěte si cimbálku Praha


Hledáte živou kapelu na svatbu? Pozvěte si cimbálku Praha

Každá oslava je hned lepší, pokud na ni zařídíte živou hudbu. Živá kapela samozřejmě stojí více peněz, než kdybyste si sami pouštěli nějakou hudbu, ale investice za to opravdu stojí. S kapelou můžete interagovat, možná vám zahraje i písničku na přání a celkově dotvoří atmosféru. Jenže jaká kapela by to měla být?

Máte-li specifický hudební vkus, jistě víte, koho si pozvat. Pokud však žádné preference nemáte a zajímá vás, jaké kapely běžně na svatbách hrají, určitě byste neměli opomíjet cimbálové kapely. Nejde jen o záležitost jižní Moravy a Slovenska. Jste-li z hlavního města, na svatbě vám zahraje cimbálovka Praha.

Živá cimbálovka Praha umí nejen známé lidové písně

V Praze působí cimbálová kapela pod vedením Petra Goryczky, která spojuje nadšené moravské muzikanty a zpěváky. Na svatbě či jiné akci vám zahraje klasické lidové písně jako Když jsem šel z Hradišťa, To ta Helpa či Vínečko bílé. Všichni za sebou mají dlouholeté zkušenosti, které nasbírali na různých akcích. Obvykle hrají v sestavě čtyř či pěti muzikantů, a to na housle, violu, cimbál a kontrabas.

Pražská cimbálka se přizpůsobí každé oslavě

Cimbálka Praha hrála už na mnohých akcích. Pomáhá zpříjemnit svatby, rodinné oslavy, firemní akce a večírky i košty vín a pálenek. Poradí si s každým prostorem, už hráli například v penzionech, restauracích, chatách, lázních, festivalech, hotelech, v kancelářích, rodinných domech, ale i stanech. Obléknou se podle vašeho přání, buď do společenského oblečení, nebo klidně do krojů.

A jaká je cena? Pro každou akci se určuje individuálně, takže nejjednodušší, co můžete udělat, je vzít telefon a zavolat. Minimální cena za akci je 8 000 korun, nikdo vám každopádně nepřikazuje mít živou kapelu po celou dobu oslavy. V pozdějších hodinách je možné přejít na hudbu pouštěnou do reproduktorů, uděláte si diskotéku podle vlastních představ.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..