Hovno z Nerudovy ulice: Které osobnosti v téhle grotesce poznáte?

Hovno z Nerudovy ulice: Které osobnosti v téhle grotesce poznáte?
Hovno z Nerudovy ulice: Které osobnosti v téhle grotesce poznáte?

Nenáročná krátká knížka, u které se pobavíte a pravděpodobně v ní některé postavy ztotožníte s existujícími osobnostmi. Přesně taková je groteska Hovno z Nerudovy ulice, jež líčí příběh pražské invalidní důchodkyně a mnoha dalších osob, jež tvoří spletitý příběh.

Úderného názvu se nelekejte. Ostatně pokud se leknete, kniha není nic pro vás. Je plná vtipných narážek, obsahuje politickou satiru a popisuje Pražáky tak nějak takové, jací jsou. Má 84 stránek a je svázaná do formátu B6, což z ní dělá ideální knížku s sebou na cesty, ale i doma do křesla na dlouhé podzimní či zimní večery.

Vtipná kniha od moudrého autora

Autorem knihy je prozaik a badatel PhDr. Radovan Lovčí z Plas u Plzně. Absolvoval historii na FF UK a napsal už pěknou řádku knížek. Možná jste o něm slyšeli jako o autorovi knihy Alice Garrigue Masaryková. Život ve stínu slavného otce. Na kontě má několik dalších knih z oblasti literatury faktu, ale také humorné kratší beletrie. Ve všech jeho knihách je samozřejmě znát zájem o historii, častokrát se dotýká historických a politických témat. Ovšem s veškerým vtipem a doplněným zajímavým příběhem.

Knihu Hovno z Nerudovy ulice svými karikaturami doplnil mladý talentovaný výtvarník Matyáš Souček.

Překrásný dárek, co přinese příjemné chvíle

Kniha Hovno z Nerudovy ulice byla vydána u malonakladatele Bookla.cz, kde ji také můžete zakoupit. Knihy od malonakladatelů nebývají příliš propagované, to z nich na druhou stranu dělá cennější zboží. Existuje sorta lidí, kteří upřednostňují originální knížky, nikoliv bestsellery, jež má přečtené každý.

Hovno z Nerudovy ulice se nejvíce šíří postaru. Kamarádi ji doporučují kamarádům, výborně se prodává na knižních veletrzích. Ti, kdo si ji přečtou, ji často pořizují i svým známým jako dárek, protože svého výtisku se nechtějí zbavit. Tento poklad se dá číst opakovaně, kdykoliv se chcete trochu zasmát. Připomene vám fiktivní prezident profesor Narcis Káďa někoho? Bude Doubravka vyléčena v Americe? Získá si léčitelka Sylvie Eufrosina Ptáková respekt? Na 84 stranách tohle všechno zjistíte.

Hovno z Nerudovy ulice zakoupíte na Bookla.cz.

Hovno z Nerudovy ulice: Které osobnosti v téhle grotesce poznáte?
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..