Ikariam, webová hra – zdarma

Ikariam, webová hra - zdarma
By: Luke Jones

Ikariam, webová hra – zdarma

Hledáte nějakou vhodnou webovou hru, u které zapojíte své mozkové závity, ukážete své strategické dovednosti, a dovedete své město ke slávě? Pak určitě vyzkoušejte online hru IKARIAM.

Ikariam

Ikariam uvedla na trh německá společnost Gameforge AG, a to v roce 2008. Ikariam si můžete zahrát zcela zdarma, takže za registraci ani hraní nic neplatíte. Pokud ale chcete některé prémiové funkce, pak už musíte platit reálnými penězi.

Ikariam obsahuje několik druhů surovin, které musíte těžit, a ze kterých pak můžete své město rozšiřovat. Suroviny, které těžíte, jsou krystalické sklo, mramor, dřevo, síra a vinná réva.

Za tyto suroviny buduje své město, rozšiřujete budovy, přičemž každá z budov má specifické vlastnosti. Může se jedná o budovy, které zpracovávají ony suroviny, může se jednat o budovy, které vyrábějí potřebné vojenské jednotky, a nebo se jedná o budovy, které zajišťují infrastrukturu města.

Ve hře Ikariam se vyskytuje také náboženství i forma vládnutí, které samozřejmě ovlivňují celou vaši hru, rozhodování. Ovlivňují, jak se budou lidé chovat vůči Vašemu městu, jak budou vojáci poctivý, a jak moc suroviny budete produkovat.

Díky několika rozdílným typům bojových jednotek můžete útočit po zemi, po moři i ze vzduchu, takže se vám otevírají skutečně zajímavé možnosti na vojenská tažení. Pamatujte, že Ikariam je skutečně komplexní hrou, u které se ukážou vaše schopnosti v oblasti strategie a dlouhodobého rozvoje.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..