Jak obarvit vlasy pomocí bylinek?

Jak obarvit vlasy pomocí bylinek?

Jak obarvit vlasy pomocí bylinek?

Chcete změnit barvu vlasů, ale nechcete je namáhat žádnou chemií? Pak zkuste změnu odstínu pomocí přírodních zdrojů. Bylinková směs zajistí Vašim vlasům hebkost, lesk, výživu a poddajnost. Navíc nehrozí žádné poškození či oslabení. Pojďme se podívat na to, jak postupovat.

Černovlásky

Připravte si 10 listů z hroznového vína a 12 dkg slupek z ořešáku. Přilijte 250 ml vody a 250 ml vína, přiveďte k varu a nechte hodinku povařit. Poté odstavte a nechte další hodinu louhovat. Sceďte a celou směs naneste na umyté vlasy. Pořádně vetřete do vlasů a nechte hodinku působit. Nakonec opláchněte.


Blondýnky

Do misky dejte 5 lžic měsíčku a 5 lžic heřmánku. Zalijte 100 ml vroucí vody, odtavte a nechte 20 minut vylouhovat. Poté sceďte a vymačkejte k tomu 3 velké citrony. Naneste směs na vlasy a nechte zhruba hodinu působit. Pak smyjte. Aby byly blond vlasy lesklejší, aplikujte octový zábal, nechte 2 minuty působit a umyjte studenou vodou.

Brunetky

Do hrnce dejte 2 lžíce rozmarýnu a 2 lžíce šalvěje, zalijte litrem vody a přiveďte k varu. Poté odtavte stranou a nechte 2 hodiny louhovat. Sceďte a přidejte 140 ml jablečného octa. Naneste na vlasy, nechte hodinu působit a pak důkladně omyjte.

Zrzky

Do misky dejte 30 g sušeného mletého měsíčku, přidejte 125 ml přírodní červené heny, zalijte 750 ml vroucí vody, důkladně promíchejte, aplikujte na vlasy, zakryjte igelitem, hodinku nechte působit a poté dobře opláchněte.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.