Jak si na seznamce zbytečně nešlapat po štěstí

Jak si na seznamce zbytečně nešlapat po štěstí
Jak si na seznamce zbytečně nešlapat po štěstí

Pokud se seznamujete v dnešní době hlavně online, pak si přečtěte tento článek a zjistěte, jestli si právě i vy nešlapete zbytečně po svém štěstí na seznamce. Věřte nebo ne, ale velké množství lidí, kteří využívají k seznamování internet dělají stále dokola ty stejné chyby a zbytečně tak přichází o šanci navázat ten správný kontakt s někým podle svých představ.

Žádné lži na seznamce

Je to až zarážející, kolika lidem to nedochází. Tím, že budete na seznamce lhát a vymýšlet si, tak opravdu nikdy nenaleznete správný protějšek. Pokud totiž uvádíte nepravdivé údaje, pak je jasné, že až vás člověk trochu pozná, tak bude zklamaný a je jasné, že s vámi nebude chtít pokračovat v jakémkoliv kontaktu. Pokud ale uvedete všechny údaje pravdivě, i takové, které se mohou zdát nevhodné s ohledem na to, že budou odrazovat ostatní, oslovíte jen a jen takové lidi, se kterými je předpoklad a šance na další poznávání. No a odradíte takové, se kterými by to prostě dřív nebo později skončilo. Takže buďte sami sebou, využijte pravdivá fakta a uvidíte, že se vám najednou budou ozývat opravdu jen lidé, se kterými budou šance na úspěch vyšší.

Přidat alespoň jednu fotku

Určitě přidejte alespoň jednu aktuální fotografii, podle které by vás člověk na prvním rande bezpečně poznal. Přidáním fotky výrazně zvýšíte důvěryhodnost svého seznamovacího profilu a zaujmete mnohem víc lidí. Pokud totiž seznamka umožňuje filtrovat uživatele i podle fotografie, pak věřte, že velké množství lidí to využívá a prohlíží si pouze profily, které mají fotku.

Lidé se prostě rádi dívají a co si budeme nalhávat – i podle vzhledu vznikají prvotní sympatie, které sice nemusí být rozhodující, ale mohou být právě prvním impulzem k úspěšnému seznámení, ze kterého pak může být i vážný vztah. Takže neváhejte, a využijte tuto silnou zbraň v podobě vhodné fotky na seznamce.

Při seznamování vhodně komunikovat

Až uvidíte na seznamce člověka, který vás opravdu zaujme a budete na něj chtít udělat dojem, pak si určitě vzpomeňte na následující řádky. Nepokazte si to hned tím, že do první zprávy napíšete pouze Ahoj J. Nebuďte nudní a dejte člověk alespoň jeden důvod, aby na vaši zprávu odpověděl. Takže pokud napíšete něco málo o sobě a položíte na závěr třeba otázku na to, jak se dotyčnému daří na seznamce a co by tady rád našel, pak věřte, že je opravdu velká šance na nějakou další smysluplnou konverzaci a nebudete si zbytečně šlapat po štěstí při seznamování online. Tak do toho!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..