Jak sladit zimní boty s vaším šatníkem?

Mnoho žen může být nazýváno opravdovými nadšenci pro boty. Se stylovou obuví teplé sezóny vypadá každý oděvový set elegantně. Nicméně, když teplota klesne pod nulu a první sníh začne padat, je čas přemýšlet o nákupu zimní obuvi. Bohužel, kvůli jejich masivnosti nejsou nejstylovějším výběrem obuvi. Proto je dobré znát užitečné tipy, jak vypadat s zimními botami módně.

Vyberte si správné kalhoty

I když zase módní jsou široké, dlouhé džíny, nejsou nejlepším výběrem pro zimní obuv. Kvůli vnitřnímu vystýlání a robustní podrážce jsou zimní boty poměrně masivní, a proto byste měli dbát na proporce vašeho těla. Je vhodné se vyhnout širokým džínám a místo nich si vybrat kalhoty úzkého střihu. To usnadní zastrčení kalhot do zimních bot, vytvoří jednolitou linii nohou a dokonale se hodí k dámské kotníkové zimní boty. Také si vyberte kalhoty a boty ve stejné barvě. To prodlouží vaše nohy a budete vypadat vyšší. Pokud nemáte rádi těsné džíny, spíše si vyberte kalhoty s rovným střihem. Důležité je, aby byly dostatečně dlouhé, aby zakryly nohu až k vrcholu boty. Nesnažte se zastrčit rovné džíny do zimních bot, protože kvůli nadbytečnému materiálu to nebude vypadat pěkně.

Sladění barev

Někdy je těžké vybrat boty z širokého výběru. To se stává ještě obtížnějším, když hledáte správnou zimní obuv, která by se hodila k již existujícím oblečením. Obchod „Mestska Moda“ nabízí velmi široký výběr obuvi. V internetovém obchodě najdete obuv pro každou sezónu. Široká škála barev vám umožní najít boty, které budou dokonale ladit s vaším zimním kabátem nebo dalšími doplňky. Nemusíte volit identické barvy, stačí podobný odstín, který vytvoří harmonický vzhled. Proto je vhodné se vyhnout příliš výrazné zimní obuvi, protože ji bude těžké sladit s existujícími oblečením.

Vyberte si správný design bot

Mnoho lidí se vyhýbá nákupu zimní obuvi, protože si myslí, že budou muset obětovat styl ve prospěch tepla a pohodlí. Nicméně, i největší módní znalci dokážou vybrat zimní boty, ve kterých vypadají elegantně. Vyhněte se velmi nafouklým a masivním botám s kožešinovou výzdobou. Takový styl bot je lepší vybrat pro výlet na lyžařský resort, než pro každodenní nošení ve městě. Vyberte si boty, které odrážejí vaši osobnost. Nenásledujte nejnovější módní trendy. Raději si vyberte obuv, ve které se budete cítit pohodlně a stylově, a kterou bude snadné sladit s vaším šatníkem.

Zachovejte proporce

Zimní obuv je masivnější než běžné boty, proto byste měli přemýšlet o proporcích vašeho těla. Pokud se rozhodnete pro zateplenou obuv na zimu, volte lehčí svrchní oděv. Velmi nafouklý kabát a masivní boty spolu nikdy nebudou vypadat dobře. K zimní obuvi si vyberte bundy z lehčích materiálů. Vyhněte se velkým a nápadným vzorům nebo kresbám. Je vhodné si zakoupit tmavý kabát s páskem, který nejen vizuálně zeštíhlí vaši siluetu, ale také zdůrazní váš pas. Navštivte na internetu Mestskamoda.cz a vyberte si nejkrásnější boty k vašemu vzhledu.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..