Jak ušetřit na režii kancelářského tisku?


Jak ušetřit na režii kancelářského tisku?

Provoz tiskárny bývá v kancelářích často velmi drahý. K vaší velké nelibosti pohltí velkou část provozní režie, která s celkovým chodem kanceláře souvisí. Přemýšlíte proto o omezení výdajů. Váš rozpočet totiž není bezedný. Možná se vám stalo, že jste si koupili tiskárnu nebo dokonce multifunkční zařízení, které sice plně vyhovuje vašim požadavkům, ale jeho provoz je drahý.

Hledejte nejlevnější nákup

Platí proto jedno pravidlo, ještě než si tiskárnu nebo multifunkci pořídíte, stojí za to si zjistit, kolik stojí režie, jak drahé jsou tonery, kolik jich budete potřebovat na určité období při předem daném zatížení tiskového zatížení. A samozřejmě, kde tyto tonery kupovat, aby to pro vás bylo co nejlevnější. Pomůže vám například  eshop Tonerpartner.cz. Proč je prospěšný?


  • Najdete zde široké spektrum náplní pro laserové i inkoustové tiskárny
  • Můžete kupovat jak originální tak i kompatibilní náplně
  • Najdete i druhy kvalitních tiskových papírů, které se dobře párují s nabízenými tonery, kvalita tisku je na nich vysoká

Kompatibilní náplně přinesou úspory

Určitě vás zaujmou levné tonery Canon s nabídkou náplní do různých typů tiskáren Canon. Prioritou je přitom vždy kvalita výsledného tisku. Za náplně do tiskáren se dá významně ušetřit, pokud nebudete kupovat originální náplně od výrobce, ale náplně kompatibilní. Zatímco drahé originály dodává přímo výrobce zařízení, kompatibilní tonery jsou mnohem levnější. Jejich kvalita přitom bývá srovnatelná s originály. Musíte si ale vybírat kvalitní zboží. Pak kvalita tisku neutrpí, náplň bude do tiskárny pasovat a vy hodně ušetříte.

Někdy se bez originálu neobejdete

V některých případech ale budete potřebovat originální tonery HP třeba proto, že tiskárna si alternativními náplněmi prostě nerozumí. Nefunguje tak bezchybně, jak by měla, navíc je vše poznat také na výsledné kvalitě tisku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.