Jak vybrat správné brýle?


Jak vybrat správné brýle?
Jak vybrat správné brýle?

Vybrat si správné brýle, je stejně těžké, jako například vybrat ty pravé šaty na ples. Našli jsme pro Vás pár zajímavých tipů, díky kterým by výběr brýlí měla být hračka.

  • Když jdete do optiky, vždy si někoho vezměte s sebou. Optik Vám samozřejmě s výběrem těch pravých brýlí poradí, co se dioptrií týká, ale ten kdo Vás zná (kamarád/ka, přítel/kyně atd.) může lépe odhadnout, co se k Vám hodí a jaké brýle budou slušivější.

Správný tvar

  • Zvolit správný tvar brýlí je beze sporu základ. Pokud Vám brýle nebudou sedět tak jak mají, budete mít obličej otlačený, můžou Vám padat a celkově budete otrávení a nezbude Vám, než jít do optiky znovu a vyměnit je. Mějte na paměti, že je lepší vždy zvolit tvar brýlí, opačný k tvaru obličeje. Pokud tedy máte obličej hranatější, zvolte kulaté obroučky, naopak u kulatého obličeje jsou vhodnější hranaté obroučky.

Barva brýlí

  • Volba barvy záleží vždy jen na Vás, čemu dáváte přednost. Chcete-li si však nechat poradit, tak třeba k tmavým očím, vlasům i obočí, můžete klidně zvolit výrazné (pestrobarevné) odstíny barev. Ženy jemnějšího vzhledu, které jsou blond a mají světlejší pleť i oči, by měly sáhnout po nenápadnějších modelech. Samozřejmě záleží vždy na jednotlivci, jaká barva mu vyhovuje.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..