Jak vybrat správný parfém?


Jak vybrat správný parfém?

V dnešní době, kdy jsou obchody doslova napěchované spoustou kosmetiky, toaletních vod a parfémů, není jednoduché si vybrat tu pravou vůni, pokud už nějakou oblíbenou dávno nemáte. Pamatujte si, že každá vůně musí vyhovovat nejen Vaší pokožce, ale také povaze.

Každá z nás má svou oblíbenou a charakteristickou vůni, která nás dokáže nadchnout, zvýraznit naší osobnost, reprezentovat, musí to však být ta pravá vůně. Jak jí vybrat?

Energické a aktivní ženy

Mladé dívky, sportovkyně, ženy narozené ve znamení Lva, Býka nebo Berana, takové by měly vsadit na osvěžující vůni sedmikrásky či výraznější vůni květin. Jsou znakem moci, síly a také přirozené ženskosti. Skvělými přísadami jsou gardénie a pomerančové květy. Hodí se také jasmín, ale ten je vhodnější spíše v podzimním a zimním období.


Romantické ženy

O ženách, jež se narodily ve znamení Ryb, Raka nebo Panny se říká, že mají citlivou duši, všechno si pečlivě rozmýšlejí předem a často se zasní. Tyto romantické duše mají blízko k parfémům s tóny růží, fialek a také šafránu.

Elegantní ženy

Když už se rozhodnete zavítat na nějaký ples či jinou důležitou společenskou událost, na kterou se elegantně vystrojíte, sáhněte klidně po těžších kořeněných vůních. Jestli budete chtít pořídit parfém jako dárek pro toho, kdo se narodil ve znamení Střelce, Štíra nebo Kozoroha, pak zvolte vůni ambry, vanilky nebo některý z dřevitých podtónů, které jsou svůdné a elegantní. Váháte, jakou konkrétní vůni pro elegantní ženu? Podívejte se on-line, jaký koupit parfém.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..