Jak vydělat na affiliate programech

Jak vydělat na affiliate programech
By: Pictures of Money

Jak vydělat na affiliate programech

Affiliate programy – V případě velkého projektu se díky affiliate dá vydělat velké jmění, chcete vědět jak na to ? Pak čtěte dál!

Pro výdělek affiliate programy si musíme určit na co se budeme zaměřovat (hry, půjčky, eshopy s oblečením/šperky..) a kolik % zisk od daného projektu čekáme za konverzi. Pokud chcete zkusit affiliate jen tak, nezávazně.. Můžete využít eSpoluprace.cz která tyto affiliate kampaně dává na své stránky, máte u nich všechny podklady pro reklamu a další informace.


Nejvýdělečnější způsoby ?

Nikdo vám celé know-how nedá, lze však poměrně snadno zjistit že affiliate programy na hry jedou v plném proudu (bohužel tomu u nás v ČR zatím tak není, mnohem lepší to je na zahraničních trzích – jmenovitě v USA).

eSpoluprace nebo dohoda přímo s dodavatelem ?

Na tuto otázku lze odpovědět jednoznačně, eSpoluprace je pouze zprostředkovatel který si bere nějaké ty menší % k sobě za zprostředkování úspěšného leadu. Proto je nejvhodnější jít přímo za dodavatelem a domluvit se s ním, mnohdy budete vědět na čem jste a případně se domluvit na částkách za uzavřenou objednávku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..