Jak zakrýt široké boky?


Jak zakrýt široké boky?
Jak zakrýt široké boky?

Kdo by netoužil po krásné a dokonalé postavě, s perfektními křivkami. Některým z nás se to podaří, jiným vyčnívají široké boky. Poradíme Vám jak šikovně tento nežádoucí jev zakrýt.

Tmavší barvy

Je známo, že nejlépe ze všech barev zeštíhluje černá. Nosit jí můžete v podstatě celoročně, pokud samozřejmě nejsou venku zrovna tropické teploty. Sukně nebo kalhoty, kalhotový kostým či černé džíny, vzít si můžete cokoliv, svou službu splní jakýkoliv oděv této barvy. Pokud nemáte nic černého, můžete sáhnout po jiném tmavém odstínu, který stejně jako černý oděv zakryje Vaše bujné křivky a Vy budete od pohledu vypadat štíhleji.

Vhodný vzor i materiál

S širokým spodkem si rozhodně neberte nic, co by bylo z lesklé látky, hedvábí či saténu, nebo s vodorovnými pruhy, protože Vám tak vynikne vše co je navíc a budete vypadat o několik kilo těžší a o pár centimetrů širší.


Vycpávky

Spousta lidí je nemá rádo, že si v nich připadají jako zápasníci, přesto jsou stále vycpávky velmi oblíbené, protože Vám dokážou opticky rozšířit ramena, čímž se výrazně zúží široké boky. Samozřejmě, že není nutné, abyste nosili takové ty obrovské vycpávky, které se používaly v 80. letech 20. století. Zvolte menší a decentní, i takové dokážou s vašimi rameny zázraky. Stejnou službu Vám prokážou i halenky a trička s hodně volným rukávem.

Šperky

Umíte odvést pozornost? Jestli ne, stačí Vám na to snadný trik v podobě velkého, čímkoliv zajímavého a hlavně pěkného šperku. Neberte si nic nevkusného, čím byste naopak okolí odradili. Správný šperk přitáhne pozornost na sebe a nikdo tak nebude řešit Vaše boky, či jakýkoliv jiný nedostatek na Vaší postavě. Můžete k tomu také zvolit hlubší dekolt, ale ne zase moc, abyste nevypadali příliš lacině.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..