Jak zmírnit projevy stárnutí?


Jak zmírnit projevy stárnutí?
Jak zmírnit projevy stárnutí?

Život běží a stárnutí zastavit nelze. Můžete však zkusit pár triků, které mohou jeho projevy zpomalit a Vaši pleť omladit.

Neřešte vrásky

Nic neprospěje Vašim vráskám tak, jako olej, který se zastudena lisuje z meruňkových jader. Pro pleť je skvělý díky obsahu vitaminu E. Naneste ho kolem očí, čímž se nebude vysoušet pokožka. Zároveň se zmírní, až dokonce zastaví tvorba nepěkných vrásek.

Krásný krk

Krk dokáže zohlednit Váš věk více, než je zdrávo, proto by se na něj nemělo zapomínat. Existuje však jeden zaručený trik, který zajistí, že bude zase vypadat skvěle a tím je maska na krk.


  • Každý týden namažte celý krk indulonou, obalte průhlednou fólií a nechte 2é minut působit, tím nedáte šanci jediné vrásce.

Pigmentové skvrny

Pokud už se Vám objeví, není nic lepšího, než je zakrýt. Připravte si účinnou a na přípravu jednoduchou masku. Vaše pleť bude zářivá a také zastavíte tvorbu stařeckých skvrn.

Domácí maska

  • Do misky dejte 2 lžíce tekutého medu, 2 bílky, šťávu z 1 citronu a 1 lžičku mandlového oleje. Ušlehejte vše dohladka a naneste na čistou a vlhkou pokožku. Po 15 minutách působení důkladně opláchněte. Dávejte pozor, ať se Vám maska nedostane do očí.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..