Jaké stromy nám pomohou na jaře doplnit energii?


Jaké stromy nám pomohou na jaře doplnit energii?
Jaké stromy nám pomohou na jaře doplnit energii?

Říká se, že stromy nám mohou předat svou energii, navrátit ztracenou harmonii, rovnováhu a také uzdravují duši i tělo. K tomu stačí, abychom takový strom objímali a spojili se s jeho vnitřní sílou.

Jak čerpat energii?

Důležité je, aby byl strom zdravý, neměl žádné pukliny ani suché větve. Jakmile strom prohlédnete, můžete ho obejmout, spojte ruce, propleťte prsty, na kmen si položte hlavu, zavřete oči a začněte zhluboka dýchat. Vaše tělo i duše se dostanou do pohody, harmonizují se a začnou čerpat tolik potřebnou energii. Jestli to bude možné, zujte si boty, aby se bosé nohy dotýkaly země, díky tomu odejde negativní energie skrz nohy přímo do země.

Jaký si vybrat strom?

Borovice

Když jí budete objímat, posílíte svou paměť, přejde Vás zlost, zbavíte se stresu, prospějete svému tělu při hubnutí a ještě se Vaše emocionální rovnováha vrátí do normálu.

Jedle

Pokud jste zavaleni prací, pak je to strom přesně pro Vás. Při jeho objímání se budete chránit proti přepracování a dodá Vám důležitý klid a odpočinek.

Bříza


Bříza zažene chmury a místo nich přináší skvělou náladu. Jedincům, kteří se cítí jakkoli vyčerpáni z důvodu nemoci či po těžké práci se dokonce doporučuje pod břízou i spánek.

Kaštan

Má uklidňující účinky, pomáhá, když prožíváme nějaké větší obavy a máme z něčeho strach. Dokáže léčit nemocnou duši, pomůže s nalezením ztraceného sebevědomí a jistoty.

Buk

Jestliže jste vystresovaní, bolí Vás hlava či se léčíte s krevním tlakem, pak je pro Vás vhodný pobyt právě u buku. Zbavuje také negativních emocí a pomáhá s případnými problémy ve vztazích.

Smrk

Jakmile máte nějaké potíže, pak Vám s nimi smrk pomůže. Říká se o něm, že je jako laskavá a milující matka, která nás přivine na svou mateřskou hruď a všechno nepříjemné co nás tíží z nás sejme.

Lípa

Její energie dokáže přivolat věštecké sny. Když vysadíte dvanáct těchto stromů do kruhu, pak mají zvláštní magickou sílu.

Dub

Díky dubu získáte chybějící zdraví a sílu, zároveň podpoříte myšlenkové procesy a rozhodování. Jestliže mají lidé zcela neřešitelné problémy, pak by měli zůstat pod tímto stromem, co nejvíce to jde.

Modřín

Jakkoli byste měli špatnou náladu, pobyt u modřínu Vás jí zbaví a naopak jí nahradí dobrou náladou. Povzbudí Vaší trpělivost, vytrvalost a pomůže při řešení různých komplikovaných záležitostí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..