Je u jezdecké helmy důležitý design?

Je u jezdecké helmy důležitý design?
Je u jezdecké helmy důležitý design?

Jezdecké helmy na koně by měly především ochránit jezdce před zraněním. Kromě ochrany hlavy ale plní také funkci estetickou. Jak moc důležitý je ale její design?

Jezdecké helmy na koně jsou základním ochranným prvkem každého jezdce. A je jedno, jestli s koněm závodíte, nebo jen spolu občas vyrazíte na projížďku po okolí. Jezdecké helmy ovšem kromě ochrany vaší hlavy plní i estetickou funkci.

Jaké jsou možnosti úprav?

Základní design zůstává, v posledních letech se ale derou do popředí i další designové úpravy. Nejen jezdecké helmy od předních výrobců nabízí originální vzhled v kombinaci se zajímavou povrchovou úpravou. U některých helem dokonce dostanete možnost přizpůsobit si ji podle svého gusta. Svoji helmu tak můžete ozdobit vlastním motivem, barevnou paletou nebo logem vaší stáje či firmy.

Nejdůležitějším prvkem, alespoň co se týče designu, je především materiál. Ne každý materiál vám totiž umožní takové povrchové úpravy v kombinaci s maximální odolností. Proto většina výrobců sází na tvrdý plast, který je dobře tvárný a zároveň nabízí vysokou pevnost.

Originální jezdecké helmy

Pokud si chcete opravdu vyhodit z kopýtka, pak u některých prodejců můžete pořídit jezdecké helmy s čelním zdobením. Můžete tak sáhnout například po jedinečných helmách ozdobených drahými kamínky, které s sebou přináší maximální luxus. V kombinaci s desítkami motivů tak budete mít určitě z čeho vybírat. A to i v případě, že se vám za kvalitní jezdeckou helmu na koně nebude chtít vyhazovat několik desítek tisíc jen kvůli drahým kamínkům.

Pokud si tedy chcete pořídit kvalitní vybavení za rozumnou cenu, zamiřte na eshop Equestrians.cz. Ten nabízí široké množství kvalitního zboží v různých cenových relacích. Vyberou si tedy jak hobby jezdci, tak i profesionální závodníci. Kromě helem v eshopu pořídíte i veškeré další vybavení nejen pro jezdce, ale také pro koně. Ohřejte svá zvířata v zimních měsících teplou dekou, dopřejte jim maximální pohodlí i v dešti díky nepromokavým plášťům nebo vsaďte na kvalitní výživu, která vaše koně udrží dlouho zdravé a aktivní.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..