Jídelny, restaurace a vývařovny si zaslouží kvalitní a certifikované gastro vybavení

Jídelny, restaurace a vývařovny si zaslouží kvalitní a certifikované gastro vybavení

Počátek školního roku dá zabrat školním jídelnám, menzám i vývařovnám pro předškolní zařízení. I sebekvalitnější nádobí a vybavení kuchyní se jednou za čas otluče, přestane splňovat hygienické normy nebo jednoduše zastará. Tak jako každé vybavení běžné domácí kuchyně jednou za čas potřebuje obnovit, i profesionální kuchyně mají mít dostatek mycí techniky, chladicí a mrazicí zařízení, stolní zařízení, nádobí a drobné pomůcky.

Gastro bazar nabízí vybavení pro domácnosti, bary, jídelny i obchody s potravinami

Pokud se porouchá napařovací hrnec a potřebujeme jej okamžitě, většinou nečekáme na akční nabídky a mažeme si pro nový do nejbližší prodejny. Ovšem některá větší a nákladnější zařízení se vyplatí nakupovat s předstihem, je dobré vychytávat si slevové akce anebo mít v paměti adresu obchodu, který se na levné a certifikované výrobky specializuje.

Drobné stolní zařízení ušetří kuchařkám a hospodyňkám spoustu práce

Mezi prodejny hojně využívané profesionálními kuchaři i provozovateli jídelen a vývařoven patří gastro bazar z Písku, jenž nabízí ucelený sortiment na svém e-shopu gastrocentrum-pisek.cz. Mezi oblíbené položky, které zákazníci potřebují a nakupují nejčastěji, patří barové mixéry, vařič rýže a zeleniny, režon a ohřívače talířů, kotlíky, blixery, hranolkovače, lisy na hamburgery, mikrovlnky, mixéry, mlýnky, odšťavňovače nebo mlýnky na kávu. Toto drobnější zboží se využívá jak v domácím prostředí, barech, tak větších gastronomických provozovnách.

Certifikované mrazicí a chladicí boxy, stoly a vitríny

Co se týče výhodného nakupování, na své si přijdou zájemci o objemná zařízení, bez nichž se neobejde žádný podnik s kuchyní nebo obchod s potravinami, masem a zeleninou. Praktické mrazicí stoly, mrazáky, lednice, chladicí vitríny, salátové bary, zchlazovače, zmrazovače, výrobníky ledu a ledové tříště jsou podstatnou součástí mnohé provozovny. Proč si je objednávat a kupovat draze, když se kvalita s certifikátem nabízí na stříbrném podnose přímo ve specializovaném gastro bazaru?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.