Kam na Silvestra?

Kam na Silvestra?

Kam na Silvestra?

Oslava posledního dne roku je vždy velká událost. Pokud se Vám nechce sedět doma, a slavit každý rok jen tak v bytě či rodinném domě, můžete využít nabídky různých hotelů, restaurací a dalších podobných provozů, a strávit Silvestr netradičně. Našli jsme pro Vás několik zajímavých míst, která byste mohli vyzkoušet.

Lednicko – valtický areál pro Vás připravil Silvestrovský zážitek v prostředí Relax Hotelu Štork. Ubytujte se na 2 noci v krásných a příjemně zařízených pokojích, dopřejte si odpočinek ve wellnes centru, a dopřejte si zároveň dobrůtky místní kuchyně.

Silvestrovským večerem Vás bude doprovázet místní DJ, pochutnáte si na studeném rautu a slavnostní silvestrovské večeři. Ceny a další informace zjistíte na www.relaxhotelstork.cz

Hotel Radějov na Jižní Moravě, pro Vás připravil Silvestr i se zajímavým programem až na 3 dny. Vedle toho si můžete zajít na procházku do zimní přírody, ať jste plní čerstvého vzduchu před tou důležitou nocí, zaskočte také na lyže či běžky. Užijte si relax v místní finské sauně. Pokud se chcete lehce procvičit na večerní bujarou oslavu, můžete si dát svařáček či něco dobrého na zub v restauraci Letka, která nedávno prošla rekonstrukcí. Neváhejte a zaskočte si prohlédnout jejich nabídku na www.hotel-radejov.cz.


Krásou Třeboně se můžete kochat, pokud se rozhodnete pro Silvestr v novém penzionu Admirál, v Jižních Čechách. Navíc když si pobyt prodloužíte i přes Nový rok, můžete se zúčastnit tradičního Novoročního ohňostroje na Masarykově náměstí, který se koná kolem 18. hodiny. Co dalšího ještě obnáší Silvestr v Třeboni? Navštivte Třeboňský zámek, kde je prohlídka s vánoční tématikou, pak jsou tu Vánoční trhy, výstava Betlémů a vánočních tradic, nebo tradiční troubení z Třeboňské věže.

Využijte místní cyklostezky, kde můžete místo kola provětrat svoje běžky. Různé ozdravné procedury si můžete dopřát, když navštívíte Lázně Aurora či Bertiny Lázně. V zámeckém parku si můžete jít zaskotačit při sáňkování, nebo nahodit brusle a zabruslit si na některém z rybníků (většinou Svět nebo Opatovický, nebo zaběhnout na zimní stadion a bruslit tam. Podrobnější informace najdete na jejich stránkách www.penzion-admiral.cz

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..