Kam na výlet během levného ubytování Krkonoše?


Kam na výlet během levného ubytování Krkonoše?

Nestihli jste letos dovolenou v České republice nebo byste si jen tak rádi dopřáli prodloužený víkend v malebné přírodě českých hor? Tipy na ubytování nejen v českých horách můžete najít prostřednictvím webového portálu Kamsi.cz na této webové adrese kamsi.cz. Nechejte se zlákat krásami Krkonoš a prožijte pár dní v Peci pod Sněžkou, Harrachově či Špindlerově Mlýně. V Krkonoších si přijdou na své zejména milovníci horských túr, kteří se rádi kochají pohledem z vrcholů hor.

TIP: Ubytování na zámku


Na krásný výlet se můžete vydat z Horních Míseček, kde se můžete nechat autobusem vyvézt na Zlaté návrší. Odtud pak procházkou dojdete k mohyle Hanče a Vrbaty, pramenu Labe i Labské boudy. Vydáte-li se do Krkonoš s malými dětmi, pak se nechejte zlákat procházkou k údolí Bílého Labe. Cestou si můžete užívat pohled na kaskády Bílého Labe a malé vodopády. Za perlu Krkonoš je bezpochyby považována nejvyšší hora České republiky. Na její vrchol se můžete nechat vyvést buď lanovkou, nebo dojít po svých například ze Špindlerova Mlýna přes Luční boudu. K lehčím typům výstupů na Sněžku se řadí cesta začínající v Horní Malé Úpě a vedoucí přes Pomezní boudy, chatu Jelenku a Obří hřeben. Díky levnému ubytování Krkonoše tak získáte jedinečnou příležitost k odpočinku nejen v letním období. Neméně atraktivní dovolenou můžete prožít v Jizerských horách.

Ubytování Jizerské hory Vás zlákají k výletům do botanické zahrady v Liberci, do impozantního zámku Frýdlant, na Ještěd i do Muzea skla v Jablonci nad Nisou. Při putování Jizerskými horami byste neměli vynechat výlet za vodopády na říčce Černá Desná.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..