Kde hledat bydlení na Praze 3? Na Vackově vyrostou nové byty!

Kde hledat bydlení na Praze 3? Na Vackově vyrostou nové byty!
Kde hledat bydlení na Praze 3? Na Vackově vyrostou nové byty!

Situace na pražském realitním trhu není kdovíjak lichotivá. Chybějící desítky tisíc bytů, rostoucí ceny a špatné vyhlídky do budoucna dostávají zájemce o vlastní bydlení do deprese. Přesto se čas od času objeví neodolatelná nabídka. Nyní budí pozornost další etapa úspěšného developerského projektu, který vzniká v atraktivní lokalitě horního Žižkova. Po Bytech Na Vackově se zřejmě opět zapráší – raději proto příliš dlouho nemeškejte a seznamte se s nimi blíže.

Život v perspektivní lokalitě

V rámci předchozí etapy se Byty Na Vackově rozprodaly velmi rychle. Developer Metrostav Development zúročil své zkušenosti a vytvořil „bydlení na celý život“ v místech, kde se píše historie moderní metropole. Projekt se nachází v srdci Prahy, v bezprostřední blízkosti parku Židovské pece a nepřeberného množství obchodů, kaváren, restaurací, barů a dalších míst, bez nichž si většina lidí nedokážete představit život.

S osobitou atmosférou centra Žižkova je ovšem jedna z jeho oblastí, Vackov, v příjemném kontrastu. Rezidenti si užívají poklidnou atmosféru, přítomnost zeleně a dostatek soukromí. To vše je přitom co by kamenem dohodil od tepajícího městského ruchu.

Kde hledat bydlení na Praze 3? Na Vackově vyrostou nové byty!

Moderní bydlení, které si zamilujete

Co se týče nové etapy projektu Byty Na Vackově, v nabídce se objevilo dalších 208 nových bytů s dispozicemi od 31 m² až 114 m² a 91 garážových stání. To vše ve vysokém standardu a ve stoprocentně funkčním balení. Součástí jednotlivých bytů budou balkony, terasy či předzahrádky.

Svůj nový byt na Praze 3 si můžete prohlédnout již nyní alespoň formou vizualizací na stránkách byty.navackove.cz, kde zároveň najdete další praktické informace o standardech bytových jednotek a financování, časový harmonogram výstavby a kontaktní údaje pro případ, že se rozhodnete pro osobní konzultaci.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..