Kde se v Praze ubytovat levně?

Kde se v Praze ubytovat levně?

Kde se v Praze ubytovat levně?

Praha je nádherné město, kam se určitě vyplatí vyrazit na několik dní a poznávat její největší krásy. Poradíme vám, kde se můžete ubytovat levně a přidáme i několik tipů na neobvyklá místa, která jsou známa mystickou atmosférou.

Téměř v centru za pár kaček

Dobrou zprávou je, že ne všechny hotely v Praze jsou předražené. Lze najít i hotel, který se může pochlubit 4 hvězdičkami a přitom nabídnout cenu, která se drží hodně nízko. Nebudeme vás napínat. Tím hotelem je hotel Belvedere Praha. Jedná se o jeden z největších hotelů v Praze, k dispozici má 149 pokojů s moderním zařízením a vlastním sociálním zařízením.

Kde se v Praze ubytovat levně?


Několik pokojů je speciálně upraveno pro osoby s handicapem a alergiky. Na všech pokojích je zdarma internetové wi-fi připojení. Jedná se o hotel na Praze 7, takže je možné těžit z jeho strategické polohy. Za cca 15 minut chůze se dostanete k Pražskému hradu, pouhých 5 minut chůze od hotelu je vzdálena stanice metra Vltavská. Hotel pro hosty připravuje speciální akce, díky kterým si zde vychutnáte levné ubytování Praha ve vysokém komfortu. Je to například akce: Zůstaň 4 noci, zaplať, pouze 3, sleva 10 % při rezervaci a platbě předem na 1 nebo 2 noci, speciální balíček ZOO Praha (platíte za jednu noc a získáte vstupenky do ZOO) či sleva 15 % při platbě předem a rezervaci na 3 a více nocí.

Kde se v Praze ubytovat levně?

Co musíte navštívit?

Hlavní město nabízí celou řadu úchvatných míst. Při poznávání města byste se ale neměli soustředit jen na notoricky známá místa jako je Karlův most, Staroměstské náměstí apod. Udělejte si výlet na Vyšehrad, kde se nachází záhadami opředené Ďáblovy kameny (více o nich se dozvíte zde). Absolvovat můžete například i speciální prohlídku města za pražskými strašidly. Za prohlídku stojí i legendární Faustův dům, který najdete na Karlově náměstí. Mezi nejděsivější místa Prahy patří hřbitov bláznů v Bohnicích. Ten ale není otevřen, možná je jen procházka okolo zdí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.