Kovové prvky v interiéru


Kovové prvky v interiéru

Každý interiér je něčím zajímavý – většinou to bývají všelijaké dopňky z netradičních nebo nečekaných materiálů. V bytech to jsou často různé skleněné stoly, židle z netradičních materiálů nebo různé kovové doplňky. V obytných domech bývá tímto oživujícím prvkem schodiště a jeho zábradlí.

Při rekonstrukci nebo výstavbě domu bývá právě schodiště prvekm, který může být v celém pojetí domu a interiéru vymyšlený netradičně. Tak, aby schodiště a zábradlí u něj vytvořilo silný vizuální prvek a třeba i dominantu části domu. Ke zvýraznění efektu kvalitního designu a zajímavého materiálu se často používá nerezové zábradlí. To má svoji velkou výhodu v tom, že jej lze kombinovat v podstatě s jakýmkoli jiným materiálem. Při těcho kombinacích není nic neobvyklého, můžeme vidět nerezové zábradlí kombinované se sklem, dřevem i plastem.


Nerezové zábradlí ve venovních prostorách

Ve venkovních nekrytých prostorách lze také použít zábradlí z nerezu. V tomto případě je ale vhodné toto zábradlí opatřit jednoduchou stříškou z vhodné střešní kytiny. Ideální volbou pro toto řešení jsou plechové stříšky z jednoduchého plechu. Pokud se jedná spíše o užitkovou stavbu, lze doporučit trapézové plechy – ty jsou velice jednoché na montáž  a také jejich cena je velice příznivá. Dají se opatřit jakýmkoli ochranným nátěrem – střešní krytina pak netrpí vlivem počasí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..