Mini nakladač, velký pomocník při práci


Mini nakladač, velký pomocník při práci

Ocení jej v průmyslu, komunálním úklidu, stavebních pracích, výrobě palivového dřeva, ale i doma třeba u sečení trávy a na zahradě. Mini nakladač. Pojďte se seznámit.

Mini nakladač Hysoon

Malý, velký pomocník. To je mini nakladač, konkrétně Hysoon HY380, který je sestaven tak, aby měl co největší produktivitu na pracovišti. Jak funguje? Pokud máte dům, statek, zahradu, les, hospodářství nebo podnikáte v průmyslu, oceníte pomocníky, kteří vám urychlí práci a ulehčí námahu. Nakladače jsou optimální, jelikož jde o multifunkční stroje pro všechny, kteří potřebují nabírat těžký materiál a bez problémů jej přemístit. Mininakladač je lehký, zárveň i silný. Skvěle se ovládá ve složitém terénu, díky svým malým rozměrům se ale dobře uplatní i v malém, uzavřeném prostoru. Může jít o stodoly i chlévy či garáže. Díky skladnosti jej vynesete i do půdních prostor. Snadno s ním převezete hlínu, písek, štěrk nebo vysbírané drny.


Jak pracuje mini nakladač?

Nemusí však jít jen o přírodní materiály, stejně dobře se s ním přemísťují třeba tvárnice, objemné stavební produkty apod. A když se vymění lžíce za vidle, dokonale se bude pracovat se dřevem. Jednotlivé klády se naloží z místa, kde jsou uskladněny, a snadno se převezou k pile, kde polena pohodlně nařežete. A když jsme zmínili půdu, mini nakladač si poradí s odklízením suti či nepořádku. Jde zkrátka o multifunkční nosič různého příslušenství na různé druhy práce, můžete nasadit vidle, rotavátor, drážkovačku, frézu na pařezy, vrtací hlavice a vrtáky, zakladač trávníku a mnoho dalšího. Konkrétně zmíněný smykem řízený mini nakladač Hysoon HY380 je sestrojený tak, aby vykázal co největší produktivitu na pracovišti nebo v jiném terénu, pro nějž je určen. Podstatný je nejen účel, pro který je vyroben, tedy nakládání těžkých materiálů, ale i váš komfort. Můžete si navíc objednat například zadní tažné zařízení, které lze namontovat samostatně i s další nástavbou přídavného sedadla, jež je odpružené do hmotnosti 120kg. Můžete jej výškově nastavit a posouvat vpřed i vzad. Pokud vás zajímá více informací, podívejte se na Hysoon.cz, kde se nabízí stroje především pro práce při realizaci a údržbě zahrad, dále ve stavebnictví, zemědělství a údržbě nemovitostí.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..