Nechte se hýčkat v lázních a užijte si závěr léta s výhodnými cenami

Nechte se hýčkat v lázních a užijte si závěr léta s výhodnými cenami

Léto se sice pomalu a jistě blíží ke konci, ale ještě stále si můžete užít krásné počasí a rozkvetlou přírodu. Nemusíte přitom cestovat do exotických destinací. Bohatě vám postačí některý z českých wellness hotelů. Jaký z nich vás zaručeně potěší?

Františkovy Lázně

Pokud jste si ještě v tomto roce neužili pořádný relaxační pobyt, je na čase to změnit. Známý hotel s wellness jménem Hotel Bohemia totiž nabízí jedinečnou slevovou akci s názvem „Letní osvěžení“. Dočkáte se komplexního balíčku příjemné péče s 39% slevou, přičemž máte čas až do konce tohoto měsíce. Na co se můžete začít těšit?

Ubytování ve Františkových Lázních vám samo o sobě nabídne bezpočet zážitků. Přece jen je dané město od roku 2021 zapsané na celosvětovém seznamu UNESCO. Milujete nádhernou architekturu a historii? Pak je to ta správná volba pro vás. Nyní se ale zaměříme spíše na samotný balíček.

Nechte se hýčkat v lázních a užijte si závěr léta s výhodnými cenami

Příjemná péče

Samotný balíček vás potěší pohodlným ubytováním na celkem 6 nocí. Jeho součástí je uvítací drink, stejně jako vstup do sauny, bylinkový zábal zad, mátový peeling nohou, částečné masáže s třezalkovým olejem, parafínový zábal rukou a několik dalších zkrášlujících procedur. Vše probíhá v nově zrekonstruovaném studiu Matahari, v němž si užijete komplexní terapii. K tomu připočtěte vyhlášenou restauraci za rohem a máte jasno.

Pokud nemáte čas na to, abyste byli celý týden pryč, rozhodně využijte alespoň víkendový balíček služeb. Těch naleznete na webových stránkách www.hotelbohemia.cz rovnou několik. Toužíte po romantice s drahou polovičkou? Chcete jen ležet a nechat se hýčkat? Máte rádi poznávání v kombinaci s relaxem? Žádný problém! Máte ve svém okolí někoho, kdo si nutně potřebuje odpočinout od neustálého stresu? V tom případě mu můžete pořídit poukaz, který je platný po dobu osmnácti měsíců.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..