Nejoblíbenější příchutě do elektronické cigarety: Vedou ovoce i nevšední mixy

Elektronické cigarety naskýtají bezpočet příchutí, se kterými se naladíte do pohody. To vám neumožní žádná klasická cigareta. Jaké chutě vedou nejvíce? Prozradíme.

E-liquidy – ovoce je v kurzu

Je to jako s kávou. Někdo miluje různé příchutě, takže se trochu vytratí původní akcenty kafíčka, klasici si však neupřou silnou chuť pravého espressa. S cigaretami to není jiné. Někdo nedá dopustit na klasický tabák, jiní se rádi odvážou a experimentují. Nevšední tón cigaretám dodává ovoce, jež zjemní a osladí stopu tabáku. Nezklame borůvka.

Možná si ještě pamatujete na bílé, klasické cigarety, u nichž byla ampulka, která po prasknutí vpustila do cigarety borůvkovou náplň. Tyto cigarety se u nás již neprodávají, ovšem elektronická verze s e-liquidy je v pohodě nahradí. Jemnější tóny pak nabízí brusinka. Není totiž tak sladká, trpčí chuť je ale velmi příjemná a nevšední.

Pokud chcete zkusit něco jiného, skvělá je i broskev, která připomíná chuť čaje právě s příchutí tohoto ovoce. Nebojte se odvázat i s různými kombinacemi. Šťavnatá příchuť divoké meruňky si vás získá na první popotáhnutí.

V zimním období vám teplo a pohodu do domova vženou hruška nebo horké jablko. Pokud již hledáte osvěžení s vůní léta, pak vsaďte na vodní meloun nebo liči. Jste hodně na sladké? Napadlo vás, že oblíbenou tyčinku banány v čokoládě můžete mít i v náplni do elektronické cigarety? Krásně se zjemní.

Ecoliquid.eu – království chutí

Výše zmíněné variace jsou krásně slaďoučké, ocení je zejména ženy. Jestli hledáte něco specifičtějšího, zkuste kávu nebo osvěžující ledovou kávu a skvělá je i kávová bábovka. Z „pečiva“ pak doporučujeme perníkový tabák, zejména v zimě přijde k chuti.

Výborný je rovněž griliáš, nevšední malina a prosecco. Můžete však zkusit i tematickou příchuť, například letní aroma vás přenese o několik měsíců dopředu. Jestli ale nejvíc milujete pravou chuť tabáku, zkuste Ecomar a Ecoruy. Velký výběr příchutí naleznete na e-shopu Ecoliquid.eu, jenž nabízí unikátní české výrobky, které společnost sama vyvíjí. Firma si dává záležet na kvalitě surovin a finálních výrobků, proto všechny podléhají pravidelnému testování.

Společnost původně přišla na trh s výrobou náplní do elektronických cigaret, například s nástupem pandemie COVID-19 ale rozšířila své portfolio a začala nabízet i dezinfekční prostředky. Také zde můžete zakoupit výrobky v oblasti péče o povrchy, čisticí spreje na brýle a na obrazovky i čisticí produkty pro zvířata.

Firma se stala etablovanou na tuzemském trhu, kde funguje již 12. rokem a stále nabízí nové a nové výrobky, jež uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Proto neváhejte a podívejte se, co by se líbilo právě vám.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..