Proč je tak málo práce z domova


Neznám snad nikoho kdo by nechtěl pracovat v pohodlí domova za peníze. Nemusel by nikam dojíždět do práce a mohl by se na práci více soustředit a být svím šéfem. Proč ale tak málo firem poskytuje práci na doma? Firmy se bojí a nevěří tomu že budou doma lidé odvádět pořádnou práci. Přeci jenom když je mají neustále na očích v práci tak je pracovní nasazení prostě vyšší. Nezbývá než doufat že se to časem změní.




O Honza Neckář 4839 Articles
Honza Neckář je provozovatel sítě praktických radničních webů. BezvaRady.eu provozuje od roku 2015. Email: jan@neckar.cz.

Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.