Proč podávat předkrm


Předkrm není nutné podávat. V některých případech je to ale dobré. Jeho hlavním úkolem je navodit chuťové buňky na hlavní chod. Druhý důvod proč se predkrm podává je aby se snědlo menší množství hlavního chodu. Lidé to využívají když vaří nějaká dražší jídla jako třeba lososa nebo panenku. A poslední důvod je ukázat že mám několika chodové menu.




O Honza Neckář 4839 Articles
Honza Neckář je provozovatel sítě praktických radničních webů. BezvaRady.eu provozuje od roku 2015. Email: jan@neckar.cz.

Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.