Šnekové dopravníky zrychlí, či naopak zpomalí vaši výrobu. Jaký zvolit?

Šnekové dopravníky zrychlí, či naopak zpomalí vaši výrobu. Jaký zvolit?
Šnekové dopravníky zrychlí, či naopak zpomalí vaši výrobu. Jaký zvolit?

Tento šikovný vynález patří mezi nejzákladnější vybavení všech podnikatelů, kteří zpracovávají velké množství materiálu. Nejčastěji se jedná třeba o obilí, uhlí či například hnojiva. Málokdo však tuší, že mezi jednotlivými dopravníky existují propastné rozdíly. Jaký se vám vyplatí?

Rozdílné podmínky

Pokud očekáváte jakousi univerzální radu, pak vás musíme zklamat. Během přepravy materiálů totiž záleží na celé řadě specifik, jako je třeba požadovaný sklon dopravníku, jeho rychlost, výkon a tak dále. Přesně proto se vyplatí najít spolehlivé výrobce, kteří zvládnou splnit i specifická přání.

V tomto ohledu má mnoho podnikatelů dobré zkušenosti třeba se společností CanAgrocz, jež se na trhu pohybuje od roku 2005. Daní odborníci se specializují na výrobu dopravníků s výkony v rozmezí 6–150 tun za hodinu, takže pomohou jak malým, tak i velkým provozovatelům.

Nejpopulárnější volbou je šnekový dopravník na obilí, stejně jako šnekový dopravník na uhlí a šnekový dopravník na hnojiva. Ve všech třech případech vás potěší výkon, který je o přibližně 15 % vyšší než u konkurenčních produktů. To znamená rychlejší splnění práce.

Řešení na míru

Samozřejmě si můžete zvolit buď dopravník poháněný hydromotorem, který se přidělá na vámi zvolený dopravní prostředek, nebo elektromotorem. Pokud chcete převézt/rozprášit větší množství materiálu za kratší časový úsek, není problém ani s nestandardním průměrem trubek.

Zajisté vás bude zajímat i cena a další informace. Přesně proto se mrkněte na internetové stránky pod odkazy v první půlce článku. V horní nabídce najdete kategorii „Ceník“, díky níž ihned zjistíte vše potřebné. Potřebujete atypické řešení? Zavolejte na uvedené telefonní číslo, zeptejte se a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..