Světelná výzdoba na svatbu: Jak ji správně nachystat?

Světelná výzdoba na svatbu: Jak ji správně nachystat?
Světelná výzdoba na svatbu: Jak ji správně nachystat?

Každá oslava si zaslouží tu správnou party dekoraci. Jaké máte při volbě slavnostního osvětlení možnosti? Typů světelných dekorací, které správně doladí atmosféru každé party je tolik, že si z nich vybere úplně každý. Jestliže vás zaujme víc druhů, nebojte se je spolu zkombinovat. Světelná výzdoba na oslavách totiž nemůže chybět.

Světelné láhve

Oblíbenou světelnou dekorací jsou světelné láhve. Nejedná se o láhve, jejichž obsah je tvořen světélkujícím nápojem, nýbrž o skleněné láhve, jež jsou očištěny od etiket a naplněny světélky. Tím vytvoří příjemné tlumené osvětlení a také originální dekorační prvek. Skleněné láhve jsou zároveň udržitelné, protože místo toho, aby skončily v koši, je jim vdechnut druhý život a prošly takzvaným upcyclingem. Skvěle vypadají na stolech, ale neztratí se také na baru ve společnosti ostatních láhví.

Neonové nápisy

Kromě láhví navodí příjemnou atmosféru také neonové nápisy. Jsou dostupné, oblíbené a snadno se dají upravit na míru. Jak? Stačí se rozhodnout, jaký nápis si přejete a můžete si jej složit z jednotlivých neonových písmen. Je libo neonový nápis party, láska, oslava či třeba bar? Vytvořte si z neonových písmen nápis či větu zcela podle svého.

Žárovkové řetězy

V posledních letech se objevily skoro všude a rozsvítily nejeden podnik i domácnost. Řeč je o žárovkových řetězech. Vypadají originálně a jsou velmi praktické. Žárovkové řetězy totiž oslavu opravdu rozsvítí, protože poskytnou dostatek světla a mohou tvořit jediný světelný zdroj u parketu i jídelního stolu.

Svíčky jako romantická světelná výzdoba

Tradice ovšem stále přetrvávají a na oslavách mají své čestné místo také klasické svíčky. Jsou k vidění nejenom v samotném dortu, ale také ve skleněných nádobách na stolech, svícnech i lucernách. Mihotavé světlo svíček propůjčí každé party romantické osvětlení.

RGB reflektory

Znáte RGB reflektory? Postarají se o nasvícení na míru ve vaší oblíbené barvě. Jsou oblíbenou pomůckou fotografů a naživo vypadají hravě a vesele. Stejně jako jiné druhy osvětlení, i RGB reflektory si můžete zapůjčit a po skončení oslavy vrátit do půjčovny.

Světelné řetězy

Přestože světelné řetězy vídáme hlavně během vánočního období, protože se věší na vánoční stromečky, do oken i na domy, dají se využít také jako světelná výzdoba na svatbách i jiných oslavách. Naprosto úžasně vypadá světelná opona, kterou stačí pověsit na zeď, ale i volně do prostoru a vytvořit tím skvělé místo pro focení. V případě, že se koná oslava uvnitř, dají se světelné řetězy natáhnout podél okenních i dveřních rámů.

Světelná výzdoba na svatbu: Jak ji správně nachystat?

Náš tip: Oblíbené je také zavěšení světelných řetězů nad stoly, protože vytvoří iluzi hvězdné oblohy.

Lampiony

Stálicí mezi světelnou výzdobou na oslavách stále zůstávají také lampiony. Pravděpodobně je využívali i vaši prarodiče a rodiče a pokud se jich na ně zeptáte, třeba vám ukážou ty ze svého dětství. Závěsné lampiony se hodí na dětskou oslavu, ale také na narozeninovou party či svatbu. Záleží totiž na tom, jaké barvy a motivy lampionů si zvolíte.

Disco koule

Oblíbeným světelným prvkem, jenž by neměl chybět na žádné party, je jednoznačně disco koule. Zavěšená nad tanečním parketem nenechá nikoho v klidu a stane se impulsem k tomu, aby všichni hosté tančili až do rána. Nechte se zlákat odlesky disco koule, pusťte oblíbený taneční playlist a užijte si oslavu naplno.

Typů světelných dekorací existuje opravdu nespočet. Které osvětlení si zvolíte na svou další party?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..