Typy lidí na seznamkách a na jaké si dát pozor


Typy lidí na seznamkách a na jaké si dát pozor
Typy lidí na seznamkách a na jaké si dát pozor

Seznamování na internetu je moderní a řada lidí se jím nechá zlákat. Zejména ženy se snadno nechají nalákat na sladké sliby, ale realita bývá často dost jiná. Při využívání seznamek se tedy vyplatí být mimořádně obezřetní, jelikož nikdy nemůžete vědět, kdo skutečně sedí na druhé straně, a zda s vámi nemá nějaké nekalé záměry. Jakým typům lidí byste se rozhodně měli vyhnout?

Krasavec

Pozor na ty, kteří na všech fotkách vypadají dokonale upraveně a bez jediné chybičky. Dnes je velmi snadné svůj vzhled upravit pomocí různých aplikací a realita přitom může být značně odlišná. Chtít se líbit je přirozené, ale také je dobré čas od času ukázat nějakou slabost nebo nedostatek. Nechcete přeci chodit s dokonalým robotem, který si neumí přiznat, že i on má své chyby. Takový člověk je pak schopný využívat vaše slevové kupony na šperky, protože jeho vzhled je přeci to nejdůležitější. Tito lidé také mohu být až příliš fixovaní na krásu a zapomínat na jiné aspekty vztahu.

Rychlík

Vyměníte si sotva pár zpráv a už vám tvrdí, že našel svou spřízněnou duši a lásku svého života? V takovém případě hodně zpozorněte a raději si držte odstup. Taková rychlost nikdy nevěstí nic dobrého. Čert vem to, že to určitě není pravda, ale druhá věc je to, proč to vůbec dotyčný dělá a co tím sleduje. Takový člověk je buď lhář nebo zoufalec, který se snaží za každou cenu sbalit kohokoli. Nenechte se zlákat lacinými lichotkami a raději běžte o dům dál.

Bohatý a úspěšný

Jestliže se až příliš okatě snaží upozornit na svůj majetek nebo výdělky, je to trochu podezřelé. Skutečně movití lidé rozhodně nemají potřebu na své bohatství upozorňovat. Pokud vám slibuje, že vám koupí krásné náušnice jen když s ním vyrazíte na rande, raději buďte opatrná. Nenechte se zlákat něčím, co se velmi obtížně dá ověřit. To, že má na profilu fotky v jaguáru, ještě neznamená, že je skutečně jeho vlastníkem. Takový člověk se vás snaží ulovit na úspěch a peníze a zapomíná, že vztahy jsou úplně o něčem jiném.

Stalker

Chtěli jste jen nezávaznou konverzaci, ale najednou máte pocit, jako by ovládal váš život. Takových lidí, kterým podáte prst, a oni vám utrhnou celou ruku, není málo. Jakmile jim dáte šanci, už se jich nezbavíte. Možná si říkáte, že si s takovým člověkem prostě nebudete psát. Ale není to tak jednoduché – zprávy vás budou stejně neustále pronásledovat, a navíc nikdy nevíte, co takový člověk může udělat. Vypátrat někoho na internetu už je dnes velmi snadné a pak se můžete dostat do skutečných problémů ani nevíte jak.

Pesimista

Na seznamkách se to bohužel jen hemží věčně zklamanými a zraněnými lidmi, kteří nemají nic lepšího na práci než si vám stěžovat a vylévat své srdce. Zklamání v lásce sice bolí, ale hroutit se z něho na věky nemá smysl. Sebelítostní lidé jsou jen zátěž a jisté je i to, že vy mu z jeho pesimismu nepomůžete. Takový člověk buď potřebuje odbornou pomoc anebo skutečné nakopnutí od někoho blízkého, aby si dal svůj život dohromady.

Zdroj obrázku:
Nejron Photo / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..