Už jste připravení na letní pobyt na zahradě?

Už jste připravení na letní pobyt na zahradě?


Zima se snad už brzy rozloučí a nastane čas, kdy budete opět moci trávit svůj volný čas na zahradě. Připadá vám brzo přemýšlet, jak si ty chvíle zpříjemnit? Naopak! Na nákup zahradních doplňků není brzo nikdy. Pořiďte si ale kvalitní nábytek, který vám vydrží déle než jednu sezónu. To by se vám ta investice příliš nevyplatila. Za kvalitu si připlatíte, ale litovat rozhodně nebudete.

Letní grilovačky nic nepřekoná

Co k létu patří víc než venkovní gilovačky. Vůně čerstvého upečeného masa či zeleniny a srazy s přáteli. Na trhu teď najdete zajímavě řešené zahradní grily, které mají zároveň pec, gril a udírnu. Grilovačka tak bude pokaždé jiná, protože můžete své přátele ohromit čerstvě vyuzenými klobáskami nebo rybami. Domácí pizza také dostane jiný rozměr. Když už budete cokoliv kupovat, vyplatí se prozkoumat všechny možnosti a vybrat to nejlepší. Na některých e-shopech jsou teď slevové akce, můžete tam nakoupit výhodně.

Jak vyřešit zahradní posezení?

Každá zahrada si zaslouží péči a hlavně pěkný a kvalitní nábytek. Protože bývá vystavován nepřízni počasí, vybírejte židle a stoly třeba z teakového dřeva, které je nejen tvrdé, ale vydrží déšť i přímé sluneční světlo. Oblíbený je také kovový nábytek či umělý ratan, který působí elegantně a zajímavě. Pro relaxaci se nejlépe hodí pohodlná a polohovatelná zahradní lehátka. Ale pozor, vyberte pečlivě. Každé lehátko by mělo být na míru osobě, která na ní bude ležet. Hlavní rozdíl je mezi lehátky pro ženy a pro muže. Vyzkoušejte si je.

Užijte si zahradu v každém počasí

Pořádáte akci pro rodinu a přátele a slunce svítí tak, že spaluje? Nebo prší jako naschvál? Nejlepším řešením jsou vzdušné zahradní party stany. Skvěle je využijete i jako dočasný skladovací prostor nebo pod ním můžete sušit prádlo, když ho nemáte kam dát. Vybrat si lze z mnoha velikostí i stylů. Přesně podle vašich představ.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.