Vedení účetnictví vyřešila za nás


Vedení účetnictví vyřešila za nás
Vedení účetnictví vyřešila za nás

Když jsem před pěti lety otevírala svou vysněnou cukrárnu na okraji Prahy, netušila jsem, že hlavním problémem v mém podnikání nebude samotná cukrárna a řešení objednávek dortů, kávy a chlebíčku nýbrž rozhodnutí, komu svěřit vedení účetnictví. Praha mě překvapila svou širokou nabídkou avšak ne každý, jemuž jsem do ruky svěřila své účetní doklady, se s vedením popasoval úspěšně. Kouzlu účetních na volné noze a práci těch, kteří účtují, na notebooku pod pergolou své zahrady jsem příliš nepropadla, a tak jsem se rozhodla, že své účetnictví a s ním i souvající daně svěřím firmě, které mohu věřit. Naštěstí se na mě usmálo štěstí a narazila jsem na profesionály ve svém oboru.

Vedení účetnictví Praha zajistila včetně vyřízení dotace pro mou firmu


Jsem velmi spokojená s tím, komu jsem svěřila vedení účetnictví. Praha mě v tomto smyslu velmi mile potěšila, jelikož ve své nabídce zahrnovala i společnost, která si za rozumnou cenu poradí nejen s podvojným účetnictvím mého středního podniku, nýbrž i s dotacemi či výhodnými úvěry pro samotné podnikatele. Nejenže jsem tak v jedné firmě získala spolehlivého zpracovatele účetních dat, u kterého se nemusím obávat toho, že kontrolní hlášení finančnímu úřadu přijde o pět dní později, nýbrž se na ni mohu spolehnout i v jiných oblastech a to například v oblasti dotací, kterou společnost vyjednala i pro mé skromné podnikání.

Mám přehled v podobě pravidelných reportů

Nikdy bych nedopustila, abych neměla absolutně žádný přehled o svém vedení účetnictví. Praha mi v tomto ohledu vyšla vstříc a tak mi tato středočeská firma nabízí pravidelné reporty z účetnictví, které jsou prioritní pro mé budoucí podnikatelské plány a samozřejmě i pro mé krátkodobé plány. Na vyžádání i bez něj tak obdržím vždy aktuální report o stavu financí, pohledávek i závazků. Jsem i v naprostém obraze, co se týče nákladů mé cukrárny a jejích příjmů, které jsou pro mě prioritní. Musím tak uznat, že jsem narazila na skutečně odbornou společnost, která mi má, co nabídnout. Mě navíc šetří čas i peníze. Vést si účetnictví sama bych rozhodně nemohla zvládnout a v mém okolí se nevyskytuje ani žádná třetí osoba, která by se jím mohla zabývat. Tudíž jsem za tuto společnost, která vede mé účetnictví naprosto vděčná.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..