Vlastnosti sprinklerového systému – automatický zavlažovací systém


Vlastnosti sprinklerového systému – automatický zavlažovací systém

Hlavní věcí v takovém systému je ovládací panel mechanismu – mini-počítač. Systém se v deštivém počasí vypne, čerpadlo bude pracovat automaticky. Počasí je monitorováno přenosnou meteorologickou stanicí. Program je nastaven na určité časové období a počet zavlažovaných ploch na zahradě. Trubky jsou přiváděny do solenoidových ventilů. Dálkový ovladač dává ventilům příkaz k otevírání a zavírání, takže se voda zavádí do hlavy k zavlažování. Automatický zavlažovací systém– zalévání oblasti zajišťuje postřikovač (nebo hlavici zavlažování). Rozstřikovače jsou instalovány pod zemí, když je systém pod tlakem, zalévání se provádí pomocí zasouvatelných trysek. Pro zavlažování malého prostoru se používají, hlavně hlavy ventilátorů, které dobře fungují i ​​na zavlažování květinového záhonu. Pracujte v okruhu pěti metrů. Pro zavlažovací hlavy jsou vyráběny speciální trysky, díky nimž je možné provádět radikální zavlažování, zalévání na dálku apod.










Kovové zahradní lehátka

K nejoblíbenějším možnostem patří kovový zahradní nábytek. Kované zahradní lehátka jsou považovány za nejspolehlivější a jednoduše univerzální, protože jsou schopny dokonale zapadnout do téměř jakékoliv zahradní konstrukce. Existují však i nevýhody. Jedním z nejvýznamnějších nedostatků je větší náchylnost k vlhkosti. Proto je důležité o antikorozní povlak pečovat a častěji jej obnovovat. Kované zahradní lehátka a další zahradní nábytek by neměly být umístěn na kypré půdě, protože jejich nohy se zaboří hlouběji do země, což není moc estetické. Kromě toho se kov na slunci velmi rychle ohřívá, takže si musíte pořídit odnímatelné měkké polštáře.

Zahradní sochy truhláře Sibery

Pokud si pořídíte dřevěná zahradní lehátka, určitě bude na místě si okrášlit zahradu dalším unikátním prvkem. Tentokrát máme na mysli originální zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou. Jsou moc pěkné a skvěle vyplní prázdné prostory na vašem pozemku. Prima ceny a seriózní jednání – neváhejte a objednejte si zahradní sochy u truhláře Sibery.

 

 



Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..