Zámečnická pohotovost KEY – klíč k vaší spokojenosti

Zámečnická pohotovost KEY – klíč k vaší spokojenosti
Zámečnická pohotovost KEY – klíč k vaší spokojenosti

Zámečnická pohotovost KEY je firma s bohatou historií. Na trhu působíme již 15 let a za dobu své existence se nám podařilo vybudovat si velmi silnou pozici mezi zámečnickými firmami v Praze i okolí. Naším mottem je především spolehlivost, rychlost a odbornost.

Co nabízíme?

Naše zámečnická pohotovost poskytuje širokou škálu služeb v oboru. Základem naší nabídky je služba otevírání dveří a výměny zámků, kterou realizujeme díky pohotovosti 24 hodin denně a 7 dní v týdnu velmi rychle a k co největší spokojenosti našich zákazníků. V rámci této služby poskytujeme kompletní servis zahrnující otevření dveří, výměnu zámku a vložek, montá ž nového mechanismu a taktéž jeho odzkoušení, a v neposlední řadě také následný servis a opravu v případě poškození.

Kromě běžných zámků se specializujeme taktéž na otevírání trezorů opatřených různými typy zabezpečovacích systémů. Ať už máte doma velký trezor či menší sejf, Zámečnická pohotovost KEY si poradí i s těmi nejsložitějšími zámky.

Pokud se nemůžete dostat do svého auta, i v takovýchto případech jsme schopni vám pomoci, na místo dorazit v co nejkratším čase a otevřít všechny typy zámků na osobních či nákladních vozech.

V neposlední řadě se věnujeme také zabezpečení domů či bytů před vloupáním či opravám dveří a zámků vzniklým v důsledku násilného vniknutí. Váš majetek je pod naší ochranou.

Kde nás najdete?

V současnosti firma disponuje celkem 9 pohotovostními místy, díky kterým zajišťuje své kompletní služby rychle a v rámci celé Prahy i nejbližšího okolí. Máme několik profesionálně školených zaměstnanců, kteří jsou vám plně k dispozici v rámci zámkařských i zámečnických prací.

Jak nás kontaktovat?

Spojte se s námi na telefonním čísle 778 577 313, na e-mailu zamecnictvi-key@seznam.cz nebo pomocí Facebooku, Instagramu nebo Twitteru. Jsme zde pro vás!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..