Zavítejte do tak trochu jiné restaurace v Rajhradu i Pohořelicích

Zavítejte do tak trochu jiné restaurace v Rajhradu i Pohořelicích
Zavítejte do tak trochu jiné restaurace v Rajhradu i Pohořelicích

V gastronomické oblasti působí spousta podniků, ovšem ne všechny dokážou naplnit vaše očekávání. Pokud hledáte restauraci s nevšední atmosférou, vynikajícími pochoutkami a osvěžujícími nápoji, není nic jednoduššího než zavítat do unikátního baru ve stylu alpských hospod Pleasure Pub.

Pleasure Pub přináší do České republiky unikátní koncept. V podstatě se jedná o tak trochu jiný bar inspirovaný alpskými hospodami a anglicko-irskou příchutí. Zaujme vás samotné prostředí laděné do dřeva a cihly.

Restaurace, kde si přijdete na své

Jakmile do restaurace Rajhrad vstoupíte, podmaní si vás historické trámy z počátku 18. století a klenbový strop. S velkou pravděpodobností se prostory v minulosti využívaly k chovu domácích zvířat, ovšem v současné době jsou proměněny na půvabnou restauraci, kde si vychutnáte výtečná jídla.

Pleasure Pub nemá pobočku jen v Rajhradu, ale vystupuje i jako restaurace Pohořelice. Záleží na tom, kterou z provozoven máte blíž.

Živé kapely i široký výběr piv

Pro oživení se v restauraci konají koncerty živých kapel, ovšem nadšeni budou i sportovní fanoušci, protože se pravidelně vysílají sportovní přenosy. Samozřejmě nechybí ani pestrá škála piv, přičemž nabídka je obohacována i o různé speciály a limitované edice pivovarů. Jestliže vám pivo až tak nic neříká, budete nadšeni z rozmanitých odrůd vín z vinařství Rajhradské Klášterní.

Co se týče jídelního lístku, přijdou si na své i opravdoví gurmáni. Vedle masitých pochoutek vám kuchař připraví i tradiční italskou pizzu. Je jen na vás, jaké ingredience má pizza mít. Chcete pizzu s rukolou, ananasem, smetanou, olivami, nebo klidně i hermelínem a brusinkami? V Pleasure Pub to není žádný problém.

Pleasure Pub se zařadí na seznam vašich oblíbených barů, restaurací či hospod.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..