3 důvody, proč vsadit na kvalitní automatický bazénový vysavač

3 důvody, proč vsadit na kvalitní automatický bazénový vysavač
3 důvody, proč vsadit na kvalitní automatický bazénový vysavač

Milujete léto a zejména dny, které můžete strávit na zahradě u vlastního bazénu? Aby také ne, vždyť takové osvěžení přímo doma v kombinaci s pohodlím, které tady máte, stojí za to. Jen je třeba mít v bazénu krásnou křišťálově čistou vodu. To bývá někdy poměrně velkým problémem, jelikož se zanedbají základní činnosti, jež se starostí o vodu v zahradním bazénu přímo souvisejí, typické je třeba takové vysávání bazénu. My se v následujících řádcích podíváme na 3 důvody, které by člověka měly vést k nákupu automatického bazénového vysavače.

Dostanete z bazénu i miniaturní nečistoty

Přesně tak. S klasickou bazénovou síťkou nemáte šanci. Ven vytáhnete jenom hrubší nečistoty. Jiné propadnou oky sítě naprosto bez problémů. I když využijete vločkovač, tyto malé nečistoty se sice shluknou, nicméně při vytahování síťkou se opět rozpadnou na malinkaté částečky. Bazénové vysavače zvládají takovéto shluky i samotné menší nečistoty vytahovat z bazénu ven naprosto hravě.  

 

Automatický bazénový vysavač pracuje za vás

Doby, kdy bylo nezbytné chodit s vysavačem a vysávat místa, která jsou nejvíce zanesená, jsou již dávno pryč. Tedy v případě, že máte doma automatický bazénový vysavač. Například dolphin e10 toto zvládá bez větších potíží. Jen jej na počátku nastavíte tak, aby vysával v určitých intervalech a máte vyhráno. Vysavač bude vysávat nejenom povrch dna, ale také stěny a místa, kam byste se třeba ani nedostali.

V kombinaci s chemií a filtrací nebude voda zelená

Ano, tyto tři činnosti se podílí na tom, že je voda v bazénu krásně modrá. Filtrace vodu provzdušňuje, aby nestála. Bazénovým vysavačem se dostávají pryč nečistoty ze stěn a dna bazénu. Chemie se stará o to, aby se ve vodě nemnožily různé nežádoucí organismy. Budete-li pravidelně všechny tři činnosti využívat, máte vyhráno.

Zdroj obrázku: triocean / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..