5 tipů na elegantní a funkční autodoplňky


5 tipů na elegantní a funkční autodoplňky

Každé auto by mělo být co nejspolehlivější a také designově povedené. Samozřejmě je zapotřebí dát si hodně dobrý pozor při jeho pořizování a vybrat tu správnou značku i model. Každý vůz lze ovšem ještě poněkud oživit a zosobnit nákupem doplňků. Těch je na trhu spousta a vybírat lze jak ty interiérové, tak i venkovní. Pokud o pořízení něčeho nového pro vaše auto uvažujete, jste na správném místě. Nabídneme vám celkem 5 tipů.

Elegantní ozdobné disky kol

Jestliže máte klasická kola na plechových discích, určitě je nenechávejte jenom tak. Pořiďte si originální nebo univerzální praktické žebrované disky kol. Jednak dají vašemu vozu úplně nový rozměr a jednak také zakryjí plechový vnitřek disku, který je pochopitelně hodně náchylný k rezivění.

Moderní autokoberce

Mezi jakési tradiční auto doplňky patří bezesporu koberce. Také je není problém zakoupit v originální či univerzální podobě. Rozhodně se vyplatí popřemýšlet i nad materiálem autokoberců. Na léto jsou vhodnější látkové, na zimu naopak gumové.


Stylový držák na mobil

Telefonování za jízdy je samozřejmě zakázáno, a tak byste měli mít handsfree sadu, jejíž hlavní součástí se stane bytelný a pevně ukotvený držák na mobil. Stoprocentně se soustřeďte především na způsob uchycení držáku i samotného mobilního telefonu v něm.

Praktické střešní nosiče

Tady také neváhejte. Z designového hlediska se sice jedná o pozoruhodný doplněk, nicméně nakupují se především pro svou funkci. Výbornou volbou jsou univerzální třešní nosiče, které většinou padnou na každé auto. Jen se soustřeďte na způsob uchycení nosičů. Některé vozy mají hagusy a u jiných se kotví nosiče přímo do dveří či připraveného mechanismu.

Zatmavovací fólie v oknech

I ty určitě stojí za zvážení. Tmavší interiér vypadá mnohem lépe. Nesmíte to ale přehánět s odstínem fólie, který není homologován.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..