Pro dokonalý výsledek pořádná výstroj


Pro dokonalý výsledek pořádná výstroj

Každé dítě má své sny a touhy, čím chce být. Některé chce být popelářem, či profesionálním fotbalistou. Někdo by rád šel ve stopách Jaromíra Jágra. Hokej však není jen o rychlosti a přesnosti. Důležitá je také pořádná kvalitní výstroj, která udrží hráče v bezpečí a přitom mu nijak nebrání v podání perfektního výkonu. Je jasné, že vás to bude něco stát, ale když už máte otevřít peněženku, tak jedině pro kvalitní zboží. Zkuste se zaměřit na značku Bauer. Mají vše, co vaše dítě bude potřebovat.

Výběr bruslí je hotová věda

Asi je vám jasné, že jsou brusle nezbytností hokejové výbavy. Podle čeho vybrat ty správné? Důležitá je velikost – musí perfektně sedět na noze. Při potřebě vysokého výkonu je nutné, aby nikde netlačily či naopak neodstávaly. Při výběru zohledněte i věk a váhu malého hokejisty. Významným faktorem je zatížení během pohybu. Protože je hokej opravdu aktivním sportem, je důležitá dostatečná prodyšnost a dynamika. Zkoumejte vázání a nože. Nevadí, pokud má váš malý sportovec širší nohu. I na to výrobci myslí. Cílem je vysoký komfort a špičková kvalita.


Hokejka není jen kus dřeva

To samé platí pro hokejku. Musí být pevná a poddajná. Zahnutí spodní části by mělo odpovídat velikosti i stylu hokejisty. Také záleží na tom, zda je pravák či levák. Když se podíváte na jejich vlastnosti, vybíráte podle kategorie (zkušenosti a účel), bodu ohybu, váhy, výšky. U každého druhu máte jednotlivosti vyjmenované a současně s nimi i jednoduchou charakteristiku. Určitě se trefíte do správné výbavy. Pokud si nebudete vědět rady, nechte si poradit a také se hodí hokejku vyzkoušet do ruky.

Značka, která má jméno

Bauer je značka, co nepotřebuje představovat. A každý sportovec ji zná. Když porovnáte cenu vs. kvalitu, víte, že investujete do toho nejlepšího. Jejich webové stránky i specializované obchody nabízí vše, co správní sportovci potřebují.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..