5 tipů na moderní obrazy do ložnice

5 tipů na moderní obrazy do ložnice


Ložnice představuje místnost, která je předurčena k odpočinku. Bez něj se v žádném případě neobejdeme a potřebujeme ho mít v plnohodnotné podobě dostatečné množství. K tomu bychom si měli uzpůsobit právě prostředí, v němž se nacházíme. Samozřejmostí jsou v ložnici bytelná postel a spolehlivá matrace. Jakousi osobní atmosféru ale dokáže navodit až přítomnost elegantních doplňků. Typické jsou v tomto ohledu samozřejmě obrazy. Jaké volit? Třeba ty, jež zahrnujeme do následujících 5 tipů.

Levandulové pole zalité sluncem

Milujete letní květiny? Pak mezi ně patří stoprocentně levandule. Ostatně jejich vůni ucítíte na několik kilometrů. Dopřát si tento zážitek alespoň pomyslně můžete bez problémů klidně i ve vlastní ložnici. Kontrast fialových kvítků a ostrého sluníčka či zeleně je naprosto jedinečný a bude vás bavit.

Obraz růže s hodinami

Zvídavé pohledy si jistě zaslouží také moderní obrazy do ložnice, které obsahují hodiny. Typickým příkladem je variace s růží obsahující červenou, bílou barvu a tmavší odstíny. Tato květina působí poměrně zajímavě a do ložnice se určitě hodí.

Silný jelen pro milovníky přírody

Milujete přírodu a rádi byste měli nějaké motivy spjaté právě s ní doma? Proč ne? Výbornou volbou je kupříkladu silný jelen, který pózuje v popředí světlem prosyceného lesa. Vzhledově v žádném případě takovýto výjev nezklame.

Thajsko a vodopád v Kanjanaburi

Dálný východ je pro nás stále více lákavý. Důkazem budiž i Thajsko. Právě odtud pochází nádherný obraz zachycující vodopád v Kanjanaburi. Ten samozřejmě hraje všemi možnými barvami, jež se mísí s přírodními motivy, spoustou zeleně a dalšími detaily.

Větrné mlýny ve Španělsku

Velmi povedené jsou i 3D obrazy na stěnu. Výbornou volbou jsou kupříkladu tradiční větrné mlýny ve Španělsku. Rustikální pojetí krajiny vás určitě dostane.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.