Jak dodat staré kuchyni novou jiskru?

Jak dodat staré kuchyni novou jiskru?

Jak dodat staré kuchyni novou jiskru?

Přestala se vám líbit vaše kuchyň? Chcete ji upravit, ale nedostává se vám peněz na její kompletní renovaci? Změna, která nestojí moc, a přesto dodá vaší kuchyni nový šmrnc, je možná i s minimálními náklady.

Maličkost pozvedající celkový dojem z kuchyně

Vyměňte své staré úchyty kuchyňských dvířek. Dodejte své kuchyni nový vzhled. Pokud nemáte čas na převrtávání dírek po současných úchytkách, jejich zaslepování a maskování, pečlivě změřte rozteč, kterou potřebujete pro výběr těch nových. Ušetříte si tak spoustu práce i času. V konečné fázi i náklady. Pokud by se vám nepodařilo zamaskovat původní dírky po úchytech museli byste celé dvířka například přetapetovat.


Jaké máte zvolit?

Při výběru vždy vycházejte ze stylu vaší kuchyně. U staré kuchyně z 50. let není dobrou volbou nejmodernější úchytka. Přihlédněte i k pohodlí, které vám při otevírání nabídne. Hloubka, která vznikne přivrtáním úchytky ke dvířkám musí být dostatečná pro vaši ruku. Podívejte se rovněž na internet. Získáte přehled o možnostech provedení a zpracování. Porovnejte ceny různých dodavatelů.

Nemusí být vše nové

Podtrhněte kouzlo vašeho království retro úchyty. Netradičního vzhledu docílíte použitím keramických tzv. „knoflíkových“ madel. Pro jedinečné kousky zajděte do starožitností nebo bazarů s nábytkem. Často jsou zde k dostání skvosty, které zaujmou svým vzhledem i kvalitou zpracování. Můžete se spolehnout, že nikdo jiný neokopíruje váš jedinečný styl.

Fantazii se meze nekladou

Úchytka nemusí svou barevností odpovídat zbytku kuchyně. Udělejte z nich přednost, která uchvátí pohled každé návštěvy. Kontrast světlých skříněk a tmavých úchytů se zajímavým dekorem budou dominovat o rozbijí tak jednotvárnost každé kuchyně.

Jaké úchyty kuchyňských skříněk preferujete? Hraje pro vás větší roli originalita nebo funkčnost?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.