Nachystejte si svatební oznámení ve formě webové stránky


Nachystejte si svatební oznámení ve formě webové stránky

Čeká vás velkolepý den, kdy si konečně řeknete své „ano“ a vydáte se na společnou cestu životem? Pak jistě řešíte každý detail. Oblečení, menu, cukroví, prostory k hostině, oddávajícího, družičky, svědky, prstýnky, květiny, výzdobu, hosty a v neposlední řadě také svatební oznámení. Co kdybyste ho pojali trochu originálně?

Většina párů si stále ještě nechává svatební oznámení vytisknout a svým známým ho doručují v papírové podobě. Je to drahé a docela zbytečné. V dnešní době si totiž můžete připravit svatební oznámení online v podobě webové stránky. Pak nemusíte počítat, kolik lidí si oznámení zaslouží, na kolik vás vyjdou známky, když ho budete chtít všem rozposílat. Na internetu se na informace o vaší chystané svatbě může podívat neomezený počet lidí.

Svatební oznámení, které neztrácí funkci ani po svatbě

Svatební web má několik funkcí. Ze začátku půjde určitě o oznámení, kde připíšete informace o plánovaném dress code, programu, místě konání apod. Když se během příprav cokoliv z toho změní, prostě přepíšete pár řádků a je vyřešeno. Papírové oznámení by se tak snadno změnit nedalo.

Po svatbě stačí jen trochu pozměnit obsah a web bude fungovat dál. Přidáte fotografie z onoho úžasného dne a získáte krásnou vzpomínku, již ocení určitě i vaši hosté. I oni si budou moci prohlédnout fotografie a zavzpomínat na chvíle, které s vámi strávili.


Připravit ho zvládnete sami

Je pro vás tvorba webových stránek španělskou vesnicí? I tak si zvládnete připravit vlastní web. Systém Saywebpage.com má připravené šablony, do nichž si jen dosadíte fotografie a text. Je to opravdu jednoduché. Pokud umíte pracovat ve Wordu, tohle zvládnete také. Všechno si uděláte hezky podle sebe právě tak, jak se to líbí vám. Tak na nic nečekejte, zkuste si systém na tvorbu svatebního webu na 30 dnů zdarma a pak se rozhodnete, zda pro vás něco takového má smysl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..