Angličtina pro děti


Angličtina pro děti

Angličtina pro děti

Jeden ze způsobů, jak učit angličtinu je právě onen mnohokrát vzpomínaný způsob učení metodou Helen Doron. O co jde a je to pravdu o tolik účinnější než ostatní metody učení angličtiny dětí?

Vítejte v Helen Doron

Helen Doron English je instituce, která působí na celém světě a to už neuvěřitelných třicet let. Má velké úspěchy nejen u malých dětí, ale u dětí každého věku. Už přes milion a půl dětí mluví dobře anglicky díky tomuto výukovému programu. Proč? Výukové programy Helen Doron English jsou vynikající a rozvíjejí se díky inovacím odborníků na tomto poli. Jsou vyučovány speciálně proškolenými pedagogy.

Děti i rodiče mají tuto metodu rádi.

Bilingvní děti aneb Angličtina do dvou let

Batolata do dvou let mají pouze genetickou výbavu, a tak je důležité, aby byl stimulován mozek a bylo vytvořeno dost významných nervových spojení. Pokud začnete učit tak malé dítě dalšímu jazyku, vedete k jeho bilingvnosti, a tak dítě často převyšuje své vrstevníky, kteří ovládají jen jeden jazyk. Tato mluvená forma angličtiny rozvíjí dovednosti dětí díky písničkám i říkankám. Jde zde mimo angličtinu i o společenský rozvoj, předčtenářské dovednosti, hudbu i rytmus, vývoj mozku. Jde o zapojení širokého spektra smyslů, které vytváření přirozené prostředí a dítě si zvyká na anglický přízvuk, nová slovíčka a slovní zásobu. Učí se formou hry, poslechy i skrze pohyb. Je to pro něj zábava.

Od dvou do šesti let

Fun with Flupe je pro děti, kteří učí malého kluka Paula Warda a ten pomáhá blízkým – babičce a chlupáčkovi Flupovi. Dobrodružství jsou členěna do 12 kapitol a děti se učí asi 660 anglických slov, dobrou výslovnost i základy gramatiky.

Od šesti do devíti let

Děti navazují na předchozí kurz a zde malý kluk Paul Ward a kamarádky Millie a klokanice Kangi a její synek Joey řeší problémy ve Storyvillu. Zde se učí sociální vztahy, komunikace, důležitým hodnotám.


Angličtina pro děti


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..