Bez praktické skříně se dnes jen stěží obejdete

Bez praktické skříně se dnes jen stěží obejdete

Bez praktické skříně se dnes jen stěží obejdete

Současné trendy ve světě bydlení se v posledních deseti letech výrazně změnily. Postupně se přechází od robustnosti k minimalismu, přičemž spousta bytových designérů se snaží do interiérů navrhovat co nejmenší množství nábytku.

Pokud se podíváte do moderních obývacích pokojů, už v nich nenajdete obrovské obývací stěny, neboť na jejich místo nastoupily pouze malé stoly pod televizor. A není ani výjimkou situace, že je v obývacím pokoji pouze sedací souprava, konferenční stůl a televizor pověšený na stěně. Ovšem v následujících řádcích se zaměříme na nábytek, který jen tak z panelákových bytů a rodinných domů nezmizí.

V šatních skříních schováte oblečení i sezónní věci

Odstranit šatní skříně z interiéru by bylo naprosto nepraktické, protože by vám pod rukama zůstala spousta oblečení. Prostorné skříně pojmou jak vyprané prádlo, tak i sezónní věci, které zrovna nebudete na nějakou dobu potřebovat. Jestliže máte vysokou skříň, například vestavěnou, doporučujeme do horních poliček, kam bez židličky či schůdku nedosáhnete, uložit sezónní předměty, například na léto zde uschováte lyže a podobně.


Dnešní trh se skříněmi je rozmanitý. Vybírat konkrétní model byste měli podle množství volného místa v ložnici či v místnosti, kde by měla skříň stát. Dále se budete rozhodovat, jaký systém otevírání zvolit. Šatní skříň s posuvnými dveřmi hraje prim, protože dveře nezabírají žádný prostor před skříní, což oceníte především v místnostech, kde jste limitováni prostorem.

U skříně záleží hlavně na velikosti

V některých situacích si říkáte, že na velikosti nezáleží, ovšem pravidlo neplatí u skříní. Šatní skříně by měly nabídnout co nejvíce úložného prostoru. Velice důležitým faktorem je počet členů domácnosti. Je totiž zřejmé, že pětičlenná rodina bude potřebovat větší skříň než nějaký pár.

Velice působivá je bílá šatní skříň, která dokonale ladí s jakýmkoliv jiným bílým nábytkem. Pokud hledáte vhodný internetový obchod, kde budete mít z čeho vybírat, obraťte se na dona-shop.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..