Čekají na vás nové developerské projekty v Praze!

Zvažujete koupi bytu v hlavním městě? A rádi byste byt starší, nebo nový developerský? A v jaké lokalitě? A financování vyřešené máte? Otázek, které byste si před koupí měli zodpovědět, je celá řada. Máte na ně uspokojivé odpovědi?

Samozřejmě, že není nad nový byt. Ten je jako nové auto, šaty nebo boty. Zkrátka nový, ničím nepoznamenaný, nikým nepoužívaný. Jako nepopsaný list papíru. Čeká jen na vás, abyste mu vdechli život a udělali z něj svůj domov. V tomto ohledu jsou jasnou volbou nové developerské projekty Praha 2020.

Komfortní bydlení v krásných lokalitách

Za nimi stojí renomovaná developerská společnost FINEP, která více než dvě dekády svým klientům nabízí komfortní bydlení v krásných pražských lokalitách. Na svém kontě má domy a byty, kterým ze stavebního hlediska nelze nic vytknout. Tedy postavené za použití nejmodernějších technologií a z těch nejkvalitnějších materiálů. Ale také domy maximálně respektující okolní krajinu, do níž jsou zasazeny. 


Nové developerské projekty v Praze

Vybírat momentálně můžete z osmi ojedinělých projektů – byty U Sluncové v Karlíně, U Šárky na Praze 6, byty Nová Elektra v Hloubětíně, Pergamenka v Holešovicích, Britská čtvrť na Praze 5 a Kaskády Barrandov. V nabídce však najdete i rodinné domy – ve Štěrboholích a Stodůlkách. Dokážete si představit, že byste v některé ze zmíněných lokalit zakořenili? Seznamte se s jednotlivými projekty na odkazu nové byty Praha.

Komplexní služby pro klienty

Tímto však výčet služeb společnosti FINEP nekončí. Developer vám také nabízí pomoc s financováním vámi vybrané nemovitosti, popřípadě vám vypomůže i s prodejem nemovitosti staré. Ale také s navrhováním interiéru. Pro své klienty FINEP dokonce nedávno otevřel moderní interiérové studio! A připravenu pro vás má řadu slev a bonusů z kuchyňského studia Oresi. 

Příjemná cesta za vlastním bydlením

Známá developerská společnost zkrátka svým klientům poskytuje komplexní služby, jejichž cílem je jediné, a to spokojený klient. Už chápete, proč se vyplácí byt koupit od developera? Dostane se vám od něj služeb, které vám cestu za novým bydlení nejenom usnadní, ale i celkově zpříjemní!
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..