Zútulněte váš domov pomocí jednoduchých triků


Zútulněte váš domov pomocí jednoduchých triků
Zútulněte váš domov pomocí jednoduchých triků

Vytvoření skutečně stylového a útulného domu není snadný úkol a každý majitel k němu přistupuje osobitě. Snažíme se obklopit věcmi, které nám přinášejí dobré vibrace a potěší naše oči: dáváme nezapomenutelné fotografie do rámečků, pěstujeme rostliny, zdobíme regály knih krásnými figurkami atd. Ale občas máme pocit, že něco je stále špatně a právě v tuto chvíli může pohled zvenčí výrazně pomoci.

Plastové nádobí

Plastové výrobky mají nepochybně mnoho výhod: jsou docela odolné proti nárazům, snadno se čistí a nejsou drahé. Vypadají však stejně jako jejich hodnota. Kromě toho se plast v průběhu času začne rozpadat a uvolňovat těkavé látky, které mohou negativně ovlivnit naše tělo. Proto je nádobí vyrobené z keramiky nebo skla mnohem užitečnější, výnosnější a esteticky příjemné.

Pohlednice na policích

Mnoho lidí rádo zdobí police různými pohlednicemi. Připomínají jim pěknou událost, ale nikdy se opravdu nehodí k interiéru místnosti. Kromě toho, pokud nejsou dobře fixovány mezi řekněme 2 sklenicemi ve skříni, stále padají dolů a mohlo by být problémem je zvednout, protože se nakonec „schovávají“ v nejvzdálenějších rozích. Buďme upřímní: uzavřené i otevřené police vypadají mnohem lépe bez těchto barevných atributů papíru.


Barevné fotorámečky

Jasné a objemné fotorámečky se do interiéru zřídka hodí a často odvádějí pozornost od samotné fotografie a stávají se téměř hlavním prvkem celé kompozice. Rozhodnout se pro klidnější a hladší rám v neutrálních barvách může být mnohem lepším rozhodnutím.

Zútulněte váš domov pomocí jednoduchých triků

Zvonkohra

Jedná se o velmi rozšířený prvek dekoru, který k nám přišel z Číny. Zvonkohra nemá praktický význam a ve většině případů jednoduše odvádí pozornost, zatímco množství drobných prvků vytváří dojem nepořádku. Kromě toho jsou zvonkohry dokonalým lapačem prachu.

Špinavé boty u předních dveří

Tato „skládka“ vytváří pocit nepořádku přímo přede dveřmi. V těchto případech se navíc boty snadno zašpiní a rychleji chátrají. Proto je tak důležité pečovat o obuv. Perfektní volbou může být speciální organizační police na boty. Není to drahé a pomůže vám ušetřit značné množství místa.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..