Čištění interiéru auta od profíků – poznáte rozdíl?

Čištění interiéru auta od profíků – poznáte rozdíl?

Perex: Ať už je pro vás vaše auto dopravním prostředkem, pracovním nástrojem nebo „druhým domovem“, nepodceňujte péči o jeho interiér. Mnoho lidí svěřuje své vozy do péče detailingových center. Poznáte rozdíl, když vám auto vyčistí expert?

Důkladné čištění interieru auta je dřina. Nestačí vzít hadřík, nahodilý čistící prostředek a přeleštit pár ploch. Pokud na hloubkovou očistu svého vozu nemáte čas ani chuť, opravdu se vyplatí zajet do detailingového centra. Pravidelné čištění je přitom důležité zejména proto, abychom svůj vůz zbavili bakterií a alergenů. Díky nedávným událostem si mnozí z nás zvykli mít u sebe dezinfekci, protože obyčejné mytí rukou nestačí. Stejné je to i s našimi vozy. „Obyčejné“ mytí prostě není dost.

Hloubkové čištění interiéru auta kdykoliv v roce

Díky profesionálnímu vybavení, kvalitní autokosmetice a zkušenostem zvládají profesionálové naše auta opravdu důkladně vyčistit a tím i ozdravit. Je jedno, jestli přijedete s rodinným vozem, dodávkou nebo nákladním autem. Kdykoliv v roce, tedy i v zimních měsících, kdy se vám do čištění interiéru auta moc nechce, se o vaše auto postarají.

I na luxování auta jde detailer s profi výbavou

Už samotné luxování interiéru auta chce ruku profesionála. Nestačí totiž jen tak nějaké „lechtání“, protože nejen sedačky, ale zejména koberečky bývají značně zanesené. Detailer se neobejde bez silného vysavače, prodlužovacích adaptérů a sady detailingových štětců na uvolnění prachových částic i z hůře dostupných míst.

Jak jsme předesílali, právě koberečky bývají často „oříšek“. Z některých se nečistoty uvolní snáze, ale někdy se opravdu nechtějí pustit. Ušetřeny důkladné očisty nezůstanou ani spodky sedaček, pojezdové kolejnice a další místa, která běžně při rutinním domácím úklidu auta vynecháváme.

Plastové části auto čistí profesionálové parou

A když byla řeč o speciálním vybavení, musíme zmínit i parní čističe. V detailingovém centru jsou plastové části interiéru podrobeny důkladné očistě parními čističi, které je zbaví opravdu všech nečistot.

Aby výsledek dlouho vydržel, přichází na řadu i aplikace nanokosmetiky, která v interiéru vytvoří ochrannou polituru. Ta se postará o vyšší tvrdost povrchů, otěruvzdornost a hydrofobitu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..