S pomocí palubek a hranolů do svého bytu přenesete kus přírody

S pomocí palubek a hranolů do svého bytu přenesete kus přírody
S pomocí palubek a hranolů do svého bytu přenesete kus přírody

Milujete dřevěný nábytek, dřevěné podlahy i obložení ze dřeva? Pokud ano, tak by ve vašem domě, na chalupě či v bytě, neměly chybět dva přírodní a vysoce kvalitní materiály: palubky a KVH hranoly.

Proč vsadit na palubky? Oceníte ty obkladové i podlahové

Dřevěné palubky se vyrábějí ve dvou variantách:

  1. obkladové
  2. podlahové.

Jak již jejich název napovídá, jejich použití je zřejmé. Dejte si ale dobrý pozor, abyste je omylem nezaměnili. Zatímco podlahové palubky na zdi by sloužily skvěle, obkladové by moc dobrou službu na podlaze neudělaly. Oba druhy dřevěných palubek spojuje to, že jsou skvělými tepelnými izolanty, snadno se pokládají, a navíc nádherně voní.

K výrobě nábytku, pergoly i jako podklad pod palubky

Když už vsadíte na palubky, doplňte je KVH hranoly, které jsou vyrobeny ze smrkového dřeva a rovněž vašemu obydlí propůjčí onu typickou vůni. K čemu se dají KVH hranoly využít? Oblíbené jsou při výrobě nábytku, zahradní pergoly, ale zkombinovat je můžete také s pokládkou dřevěných podlahových palubek. KVH hranoly se totiž dají využít k výrobě podkladového roštu pod palubky.

Proč se vám dřevěné palubky i hranoly vyplatí

Výhodou palubek i KVH hranolů je to, že se jedná o přírodní materiály, které jsou ale zároveň pevné, trvanlivé a vysoce odolné. Rozhodně se vám vyplatí koupit si již hotové produkty, místo toho, abyste si je sami vyráběli v dílně. Pořizovací cena palubek i hranolů je více než rozumná a své koupě nebudete litovat. I po letech totiž budou oba materiály vypadat jako nové.

Toužíte-li po provoněném bydlení a milujete vůni dřeva, obložte si jednotlivé místnosti dřevěnými obkladovými palubkami, na zem položte dřevěné podlahové palubky a podložte je KVH hranoly. Budete nadšeni z jejich kvality, pevnosti, odolnosti i trvanlivosti.

Zdroj obrázku: hanohiki / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..