Co dělat, když se nudím


Co dělat, když se nudím
By: Jason Scragz
Co dělat, když se nudím

Kdykoli jste jako malé děti pronesli, že se nudíte, maminka ihned přispěchala s řešením: „Ukliď si v pokoji“, „pojď mi pomoci“ nebo oblíbené „běž se učit“. Nikdy to však ale nezabralo. My vám přineseme pár tipů, co můžete dělat, když se nudíte.

Hrát

Ano, pokud se nudíte, zahrajte si nějakou oddechovou počítačovou hru, případně navrhněte, že si třeba v rodinném kruhu zahrajete nějakou deskovou hru, kterou jste již dlouho nehráli. Můžete se chopit tužky a papíru, a například něco zajímavého nakreslit, potažmo se vybavte antistresovými omalovánkami, které vám proti dlouhé chvíli jistě pomohou.


Dlouho odkládaný problém

Máte něco, co skutečně dlouho odkládáte? Pak je ideální čas se do toho pustit. V rámci nudy uděláte prakticky cokoli, takže můžete dlouho odkládanou činnost udělat, a zabijete tak hned dvě mouchy jednou ranou. Za prvé se nebudete nudit, a za druhé si splníte úkol, který vás straší již dlouho.

Výlet

Pokud se vám nelíbí ani jedna z možností, můžete si vyrazit někam za kulturou. Vyzkoušejte kino, potažmo se podívejte na nějaké vystoupení v divadle ve vašem okolí. Pokud na nic nenarazíte, můžete si zajít do nějakého klubu, nebo jen tak do hospůdky, kde narazíte jistě na spoustu zajímavých lidí, kteří vám od nudy pomohou.

Pokud se vám ani jedno nelíbí, můžete vyzkoušet ještě četbu, můžete si třeba jen tak pustit televizi, nebo relaxovat u šálku kávy. Uvidíte, že se vždy něco najde, co můžete právě dělat!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..