Co dělat, když vám vaše auto nestačí?


Co dělat, když vám vaše auto nestačí?

Stěhujete se? Stavíte či rekonstruujete? Podnikáte a občas se nevyhnete tomu, že potřebujete něco přivézt nebo odvézt? Se svým osobním vozem si nejspíše nevystačíte. Podívejte se, kde hledat řešení.

Dodávky v Ostravě k zapůjčení – soukromníkům i firmám

Dali jste se v Ostravě na podnikání a potřebujete dovézt pravidelně zboží? Přivezte si jej půjčenou dodávkou. Půjčovna dodávek Ostrava nabízí XXL dodávky značky Citroën s cenovým zvýhodněním při dlouhodobé zápůjčce.Dodávky jsou v dobrém technickém stavu, servisované a pravidelně uklízené. Vratná kauce na dodávku je 20 000 Kč.

Brněnská autopůjčovna přistaví dodávku kamkoliv v ČR

Minibusy i dodávky Olomouc – to je Autopůjčovna Procházka. Jenomže nenechte se sídlem firmy zmást. Chcete automobil zapůjčit na delší dobu? V tom případě není problém, aby vám byl přistaven i do dalších měst České republiky. Už nemusíte hledat „dodávky Brno“ – našli jste je!


Autopůjčovna Procházka má v sortimentu dodávky různých velikostí: S až XXL. K tomu navíc pronajímá minibusy s nízkou spotřebou a nadstandardní výbavou. Jsou vhodné pro služební cesty většího počtu zaměstnanců i pro větší rodinné dovolené. Dodávky i minibusy jsou pojištěny v rámci celé Evropské unie a kdykoliv se vyskytne problém, firma poskytne rychlou pomoc.

PronCar pronajímá dodávky ve Zlíně

Denní i vícedenní pronájem užitkových automobilů nabízí půjčovna dodávek Zlín. Dodávku si snadno objednáte online. Stačí složit vratnou kauci a při předání auta předložit dva platné doklady totožnosti. Pokud podnikáte, budete ještě potřebovat výpis z Obchodního rejstříku. Firma poskytuje nadstandardní množství najetých kilometrů za den, a to až 400 km bez dalších plateb. Při překročení denního nájezdu platíte pouhé 2 Kč za kilometr navíc.

V rámci pronájmu máte asistenční služby v rámci celé Evropské unie, českou dálniční známku a navigaci zdarma.

Vše, co máte za lubem, je teď možné

Chcete si vyrazit na dovolenou? Udělat pořádný nákup v Ikea? Bez stresu se přestěhovat? Nebo začít podnikat? Konečně máte možnost. Díky půjčovnám dodávek vám již nic nestojí v cestě.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..