Co pomáhá na celulitidu?


Co pomáhá na celulitidu?
Co pomáhá na celulitidu?

Každá z nás se snaží, aby o sebe pečovala co nejlépe. Bohužel nám to sama příroda dost často stěžuje, zejména co se péče o postavu týká, protože ať se nám to líbí nebo ne, dříve či později dostihne celulitida každou z nás, je proto důležité zbavit se ji co nejdříve.

Co Vám pomůže?

Správná strava dokáže zázraky s řadou našich problémů, proto musíme začít právě u ní, pokud se chceme celulitidy zbavit. Zdravý životní styl Vám s tím pomůže. Vynechejte zcela bílé pečivo, naopak zařaďte na svůj jídelníček větší množství ovoce a zeleniny.


Prokrvení pokožky

Vedle jídelníčku je při boji proti celulitidě nezbytná dobře prokrvená pokožka. Toho lze docílit pravidelným peelingem pokožky. Kvalitní peeling zrychlí krevní oběh pod kůží, což je viditelné ihned po peelingu. Skvěle poslouží také sprcha, když budete postupovat krouživými pohyby odshora dolů, čímž také pokožku příjemně namasírujte a prokrvíte. Klidně lze i střídat studenou a teplou vodu.

Pohyb

Chcete-li se opravdu celulitidy zbavit, nebo ji aspoň zmírnit pak musíte zpevnit a posílit svou pokožku. Pravidelně proto trénujte a cvičte. Navíc, když se u toho ještě budete i potit, vyloučí se z Vašeho těla toxiny a Vy se budete cítit skvěle. Důležité je, abyste nepolevila a u cvičení skutečně vydržela, proto si vyberte takové cviky a trénink, o kterém víte, že Vás hned tak nepřestane bavit.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..