Dá se věřit astrologii a jejímu vlivu při výběru partnera?

Dá se věřit astrologii a jejímu vlivu při výběru partnera?
Dá se věřit astrologii a jejímu vlivu při výběru partnera?

Dnes si budeme povídat o Čínské astrologii. Ta má kořeny v dávné historii a liší se od západní. A to, ať už se podíváme na základní pojmy, které reprezentují jednotlivá zvířata, nebo hlubší cestu k pochopení člověka a vesmíru.

Astrologie přináší do života větší pochopení a smysl. Není tedy divu, že nově vzniklá on-line seznamka pod příznačným názvem TadyJsem těchto znalostí využila a věnuje svým uživatelům aplikaci a webové rozhraní, kde se mohou snadno spojit s těmi, kteří k nim podle Čínského horoskopu pasují.

Seznamku můžete najít na odkaze TadyJsem.cz, na Google Play a App Store. Seznamka zde dostala jméno Partner a je součástí balíčku i jiných služeb, které zde můžete či nemusíte využívat.

A teď již zpět k Čínským znamením. Tato znamení odpovídají jednotlivým rokům dle dvanáctiletého opakujícího se cyklu. Není přesně známo, jak jednotlivá znamení své názvy získala. Ale existuje legenda, která celé tajemství poodkrývá.

Příběh

Legenda vypráví o Buddhovi, který si přizval dvanáct tvorů, aby se s ním přišla, než opustí Zemi rozloučit. Bylo pozváno dvanáct druhů zvířat. Takových zvířat, která uměla zvítězit nad vrozenými pudy. To jest žraní, spaní, páření a strach. Těchto dvanáct druhů přišlo a dostavilo se v pořadí podle typu charakteru.

Nejdříve se dostavila krysa. Ta je známá tím, že ráda šmejdí, ráda objevuje a prozkoumá každé zákoutí. Odnese si, co se jí hodí a umí zastrašit každého, kdo ji zkříží cestu.

Druhý přišel buvol a demonstroval tak, jak velký potenciál má sunout se houževnatě a nezadržitelně vpřed. Buvol je symbolem síly ale zároveň citlivostí. Skloněnou hlavou k zemi ukazuje poctivost a špičatými rohy odhodlanost pro případný boj.

Třetím tvorem byl tygr. Ten by si nenechal ujít svou šanci na získání možné dobré kořisti. Dorazil s odvážnými kroky a jistou elegancí. Symbolizoval zde dostatečnou sílu a dynamiku, také zájmem o vše nové a neobvyklé.

Namísto obezřetné kočky, která z opatrnosti své plány zúčastnit se odsunula, přišel králík. Ten si věřil v tom, že vždy zdárně vykličkuje z většiny nebezpečných situací. A proto se nebál postavit se hrdě k těm největším. Vždyť ho přeci jen pozval samotný velký Buddha.

Zda vás zaujalo dějství a těšíte se na ostatní zvířata, těšte se na další článek. Budeme nadále pokračovat ve stopách historie a této legendy. Povíme si detailněji o jednotlivých zvířatech a jejich spojitosti s těmi, kteří se v daném roce tohoto zvířete narodili.

Mezitím vám přejeme spoustu příjemných zážitků na portále TadyJsem. Přejeme vám najití toho, kdo vám do života donese radost, podporu, pochopení a lásku. A tak neváhejte a přidejte se k těm, co také stejně odvážně jako těchto 12 zvířecích druhů, vstoupili na portál TadyJsem a stali se symbolem odvahy, nadhledu, víry a síly dobýt v životě to, po čem touží.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..