Žádosti o ruku 3x jinak, aneb požádejte vyvolenou správně

Žádosti o ruku 3x jinak, aneb požádejte vyvolenou správně
Žádosti o ruku 3x jinak, aneb požádejte vyvolenou správně

Máte pocit, že je vaše partnerka tou pravou? Plánujete s ní rodinu a přemýšlíte nad tím, že byste ji požádali o ruku? Vnímáte, že je nyní ten správný čas? Dříve, než ji vůbec začnete prosit o to, aby začala vybírat své popůlnoční šaty pro nevěstu nebo všechny šaty pro družičky, se jí zeptejte, zdali i ona to vnímá stejně. Abyste eliminovali riziko odmítnutí, připravte takovou žádost o ruku, které nebude moct říct ne. Jak tedy na to?

Jako při vašem seznámení

Je mnoho způsobů, jak můžete svou vyvolenou požádat o ruku, případně jak jí můžete říct, jak moc ji milujete. V prvním případě nemusíte nutně cestovat za hranice, stačí se vrátit do minulosti. Zkrátka a dobře si zavzpomínejte na okamžik, kdy jste se seznámili a zkuste tuto chvíli přenést do současnosti.

Zásnuby v tomto případě proveďte na místě, kde jste se poprvé viděli, kde jste spolu poprvé jedli nebo kam jste spolu poprvé přišli na drink. Když navíc zmíníte i to, co měla partnerka v minulosti na sobě, určitě si ji tím „omotáte”.

Na nejromantičtější místa planety

Řada mužů se snaží o to, aby taková žádost o ruku byla doslova nezapomenutelná. I proto jejich kroky automaticky směřují tam, kde prakticky nelze říct zamítavou odpověď. Míří za hranice, konkrétně do Paříže nebo do Benátek. Zejména když se setmí, romantičtější místa bychom hledali jen stěží.

Tam, kde je vám nejlépe

Nemusíte však nutně hledat takové romantické místo (zejména pokud na to vaše polovička není). Zkrátka a dobře se vyjádřete tam, kde je vám nejlépe. A v tomto případě je pouze na vás, jaké místo to bude. Důležité je, že to ve vás a ve vaší partnerce vyvolá ty správné emoce.

Ostatně takových emocí se při žádosti o ruku vůbec nemusíte obávat. Jsou v takové chvíli ku prospěchu a ženy na ně velmi často vzpomínají až do konce života.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..